У Полтаві з’явилася ще одна ковзанка02.01.2008, 16:10 Напередодні Нового року у Полтаві з’явилася ще одна, вже третя за рахунком, ковзанка. Криту споруду облаштовано на території парку „Перемога”. Її площа – 800 кв. метрів. Будувало ковзанку ВАТ „Полтавариба”.
Генеральний директор підприємства Руслан Журавльов зазначив, що одночасно на ковзанці зможуть кататися десь 130 осіб. Вартість - 15-30 гривень. Вихованцям інтернатів обіцяють безплатне відвідування. Ковзанка працюватиме до 20 квітня, влітку там планують організовувати картинг для дітей. Паркове містечко розваг, яке було поруч, при спорудженні ковзанки не тільки не постраждало, а навпаки, оновилося – замість старих атракціонів відкрили нові.
На відкриття завітав і відразу ж спробував якість штучної криги міський голова Андрій Матковський. Йому вручили іменну клюшку. Мер задоволений появою ковзанки, адже тепер зникнуть черги до вже існуючих. |
Заяви прес-служби22.02.2010, 15:28. В Полтаві не місце політичній істерії Читати далі 15.02.2010, 13:01. Мер вимагає перевірки Подробиці До вашого відомаВи можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу. |