Календар оновлень:

Події міста:19.09.2020, 09:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Документи:17.09.2020, 15:43
Полтавцям до відома:17.09.2020, 11:14
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.09.2020, 09:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Нагадуємо! Полтавців запрошують взяти участь у онлайн-фотопараді «Полтава вишивана»

14.09.2020, 15:09

Що для тебе вишита сорочка? Оберіг, доктрина, ритуал чи просто мода? Червоно-чорна вишивка, білим по білому, яскраві візерунки, різноманіття стилів, кольорів і матеріалів…

Ми несемо традиції через роки, як прояв любові до своєї України!

Запрошуємо до Онлайн-фотопараду «Полтава вишивана» з нагоди Дня міста!
Збираємо фото полтавців у вишиванках (особисті, родинні, колективні).

Онлайн-фотопарад проходить у ІІІ номінаціях:
І номінація – «Я у вишиванці» (особові фото у вишиванці)
ІІ номінація - «Родина у вишиванці» (сімейні, родинні, колективні)
ІІІ номінація – «Мандри у вишиванці» (на фоні відомих місць в Україні або світу, із зазначенням локації)

Чекаємо твої роботи до 17 вересня 2020 року на електронну адресу: dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Онлайн-фотопарад «Полтава вишивана», вказавши номінацію, ім'я, прізвище та контактний телефон автора фото).

Надіслані фото будуть розміщені для голосування за допомогою вподобайок на сторінці Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради в період з 19 по 23 вересня 2020 року.

Збережемо традиції разом!

Інші новини за цей день:

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю взяти участь в онлайн — виставці «Мене на творчість надихає моя Полтава!» —15:35
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 14 вересня —13:03
#Полтава_SPORT_марафон: результати тенісного турніру —12:00
Полтавцям розповіли про важливі теми екології нашого міста —10:55
#Полтава_SPORT_марафон об’єднує всіх любителів спорту! —09:46
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 14 вересня —09:04
За минулий тиждень у Полтаві народилось 86 дітей —08:11

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Більше інформації

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Більше інформації

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Подробиці

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

19.09.2020, 09:00