ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Чемпіонат України з баскетболу в суперлізі. В кращому разі полтавці тепер будуть передостанніми

15.05.2009, 14:33

У спортивному комплексі ВАТ «ПЗМС» відбулася остання серія плей-офф в суперлізі чемпіонату України з баскетболу між БК «Полтава» та рівненським «Пульсаром». Серед усіх проведених на сьогодні раундів у цій парі інтрига протрималася найдовше. Учасникам її для остаточного з'ясування стосунків знадобилися п’ять ігор. Перед п’ятим, заключним поєдинком, кожна з команд справедливо сподівалася на успіх, однак сильнішими виявилися гості.

Вони відкрили рахунок у матчі. Поступово їм вдалося збільшити власну перевагу спочатку до дев’яти, а потім – до одинадцяти пунктів. Однак, другу половину десятихвилинки полтавчани, у складі яких особливо відзначилися Джейсон Уеллс та Іван Шкурупій, провели не гірше суперника, зумівши скоротити відставання – 19:22. На старті наступної чверті «Пульсар» знову зумів піти у відрив – 21:27 згодом збільшив розрив у рахунку до восьми очок. Проте господарі рахунок зрівняли, однак, на перерву гості вже мали перевагу.

У першу хвилину третього ігрового відрізку полтавці знову зрівняли рахунок. В другій його частині полтавці навіть впевнено вийшли вперед, значною мірою, завдяки тому, що господарі перестріляли цього разу суперника з триочкової дистанції (3:1). Кульмінація чверті припала на останні дві хвилини – за рахунку 54:55 Гітіс Сірутавічус і Сауліус Казявічус влучними пострілами з-за дуги вивели «Полтаву» вперед, а два реалізованих штрафних того ж таки Казявічуса закріпили перевагу господарів.

Однак заключна чверть стала дзеркально протилежною копією попередньої – 22:12 на користь БК-93 «Пульсар». Остаточний рахунок 74:77 на користь гостей. В кращому разі полтавці можуть претендувати тепер на передостаннє місце. Найрезультативнішим гравцями БК «Полтава» стали Джейсон Уеллс, Іван Шкурупій, Юріца Жужжа.

Журналістам до відома

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Читати далі

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Подробиці

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Читати далі

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Більше інформації