Календар оновлень:

Події міста:28.05.2020, 17:03
Документи:28.05.2020, 11:32
Полтавцям до відома:27.05.2020, 13:45
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.05.2020, 17:03
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Олександр Мамай: Хочу, щоб КП «Полтаваелектроавтотранс» було найкращим в Україні

28.03.2013, 15:38

Міський голова Полтави Олександр Мамай розповів журналістам про ремонт тролейбусів та перспективу розвитку саме цього виду транспорту:

– Зараз на лінії працює 50 тролейбусів. В минулому році ми придбали 10 нових тролейбусів на суму 17 мільйонів гривень, а 5 – капітально відремонтували. На цей рік плануємо відремонтувати ще 5. Тому практично половина рухомого складу КП «Полтаваелектроавтотранс» буде оновлена. Керівництво підприємства дбає про те, щоб полтавці комфортно та зручно пересувались Полтавою. Запевняю, що у нас найдешевша ціна і ми не будемо змінювати тариф на проїзд в тролейбусах. Він так і залишиться 1,25 гривні. Також всі пільги на безкоштовний проїзд збережуться.

– Чи планує міська влада придбати нові тролейбуси?

– Цього року ми не плануємо купувати нові тролейбуси, але будемо продовжувати проводити їх капітальний ремонт. Вже восьмий тролейбус капітально відремонтовано на базі комунального підприємства. Цього року кошти ми зосередили на ремонті доріг та соціальних програмах. Запас ходу нових та відремонтованих тролейбусів вистачить як мінімум на два роки. Тому таким способом ми маємо змогу зосередити кошти на більш термінових проблемах міста. Але в майбутньому звичайно ж міська влада буде купувати нові тролейбуси.

– Чи можете порівняти умови проїзду та стан тролейбусів в Полтаві та в інших містах України?

– Не в усіх містах є такі тролейбуси, як у Полтаві. Я думаю, що єдиний, хто може дати оцінку обслуговування в нашому місті – це виключно полтавська громада. У нас унікальна ситуація – заборгованості по заробітній платі на підприємстві немає. В той час, коли в Харкові, Житомирі працівники проводять протести і вимагають свою заробітну плату. Ми не допустимо затримки у виплаті, адже за кожним працівником стоїть його родина, а всі вони – полтавська громада, яку ми маємо захищати та турбуватись про їх благополуччя.

– Які першочергові кроки влади стосовно роботи транспортної системи?

– Потрібно постійно покращувати умови перевезення та піклуватись за технічним станом транспорту, вміло проводити управління. Базу ми маємо дуже хорошу, залишилось лише результативно попрацювати. Запевняю, що якість послуг КП «Полтаваелектроавтотранс» буде зростати та покращуватись, адже я хочу, щоб це підприємство стало найкращим в Україні.

Петро Карпенко: На базі КП «Полтаваелектроавтотранс» вже восьмий тролейбус капітально відремонтовано.

– В минулому році ми капітально відремонтували 5 тролейбусів, – розповідає Петро Михайлович. – В цьому році запланована теж така ж кількість. Через два дні вже восьмий тролейбус запустимо на лінію. В минулому році кошти на ремонт нам виділили із міського бюджету. Міська влада подбала про те, щоб тролейбуси почали рухатись по маршруту «Кільцевий», що й допомогло отримати підприємству прибуток. Тепер ми вже за власні кошти відремонтували 3 тролейбуси. Створено спеціальні ремонтні бригади, в планах підсилити їх ще однією бригадою, щоб швидше робити такі ремонтні роботи. Коштує капітальний ремонт одного тролейбуса близько 60-80 тисяч гривень. Ці бригади тепер ми залучаємо і до ремонту автобусів, адже вони теж потребують відновлення. А 10 нових та 8 відремонтованих тролейбусів – це майже половина рухомого складу підприємства, тому тепер нам легше обслуговувати полтавців.

– Ремонт одного тролейбуса триває 2 місяці, – розповідає заступник начальника підприємства Петро Карпенко. – Спочатку ми аналізуємо об'єм робіт, ведемо планування та обрахунки, а потім приступаємо до ремонтних робіт. Ми замінюємо майже все: від сидінь до металевої обшивки. Також почали використовувати сучасне освітлення в салоні. Склалась така ситуація, що виробник тролейбусів та комплектуючих запчастин вже не функціонує, тому шукаємо вихід із ситуації самостійно. Ось, наприклад, звичайні двері в салон тепер не можливо придбати. Довелось нашим працівникам детально вивчити функціонування старих та по їх зразку зробити нові двері самим.

Полтавці мають вплив на рух тролейбусів

Жителі міста звернулись до влади і отримали допомогу.

Полтавці звернулись до міської влади з проханням, щоб тролейбуси стали ходити до 23 години. Міська влада відреагувала, і тепер тролейбуси обслуговують полтавців із 5 до 23 години включно. Зараз мешканці активно користуються тролейбусами ввечері.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Докладніше

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.