Календар оновлень:

Події міста:19.09.2020, 09:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Документи:17.09.2020, 15:43
Полтавцям до відома:17.09.2020, 11:14
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.09.2020, 09:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!»

15.09.2020, 16:49

Юні полтавці щоразу доводять, що креативності, творчості й таланту не завадять жодні перепони, а нові виклики сучасності — ще один спосіб продемонструвати світу свої унікальні можливості.

Тому, хоч цього року майже всі традиційні святкування довелося підлаштовувати до онлайн-роботи, полтавці і надалі продовжують бути активними, дивувати своїми успіхами та перемогами.

Так, сьогодні, 15 вересня, у Полтаві нагородили ініціативних та неймовірно талановитих дітлахів (та їхніх батьків, які теж, ми впевнені, доклали багато зусиль) за досягнення та перемоги в інтернет-конкурсі творчих робіт «Моя незалежна Україна!».

Конкурс проходив за ініціативи Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради з нагоди Дня Незалежності України. Він тривав з 17 по 31 серпня 2020 року в мережі Інтернет на сторінці Facebook Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту.

Для участі в конкурсі всі охочі діти, які проживають в Полтаві, надіслали до Департаменту свої роботи, відповідно до номінацій: «Малюнок», «Фото», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література». Далі відбулося like-голосування та підбиття підсумків.

Загалом у конкурсі взяли участь 45 юних полтавців та полтавок.

Тож, за результатами конкурсу, визначили переможців, що зайняти І, ІІ та ІІІ місця відповідно в кожній номінації:

  • Номінація "Фото":

І місце – Горбань Павло, 11 років (747 вподобайок)

ІІ місце – Охріменко Анна, 2 роки (438 вподобайок)

ІІІ місце – Чубаренко Софія, 13 років (180 вподобайок)

  • Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво":

І місце – Горбань Віктор, 7 років (740 вподобайок)

ІІ місце – Солопіхін Назар, 14 року (556 вподобайок)

ІІІ місце – Хан Даніїл, 16 років (182 вподобайок)

  • Номінація "Малюнок":

І місце – Лобач Амелія, 12 років (327 вподобайок)

ІІ місце – Ковтонюк Софія, 10 років (288 вподобайок)

ІІІ місце – Пугачова Анастасія, 10 років (255 вподобайок)

  • Номінація "Література":

І місце – Щолокова Ірина, 12 років (16 вподобайок)

ІІ місце – Добренька Марина, 12 років та Ткаченко Поліна, 13 років (17 вподобайок)

ІІІ місце – Бегмат Марія, 12 років (20 вподобайок)

Переможці Інтернет-конкурсу творчих робіт «Моя незалежна Україна!» отримали подарунки від Департаменту, яскраві кульки та теплі вітання.

Інші новини за цей день:

#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Більше інформації

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Читати далі

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Читати далі

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

19.09.2020, 09:00