Календар оновлень:

Документи:18.12.2017, 20:12
Події міста:18.12.2017, 17:00
Відеоблог:18.12.2017, 14:07
Полтавцям до відома:18.12.2017, 09:07
Заяви прес-служби:11.12.2017, 09:59
 
Останнє оновлення: 18.12.2017, 20:12
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Молодь досліджувала стратегію розвитку Полтави

23.07.2010, 13:13

У рамках цьогорічної Студреспубліки на оздоровчій базі Студради аграрної академії була проведена орг-діяльнісна гра «Полтава – місто майбутнього, в якому хочеться жити!», участь в якій взяли новообраний мер Антон Мигаль, депутати студентського магістрату, а також переможці та оргкомітет регіональної Студреспубліки.

Орг-діяльнісна гра – це не конференція чи нарада, симпозіум чи засідання, це нова форма аналізу техніки вирішення складних проблем і задач в умовах неповної інформації і колективної діяльності, яка базується на плануванні як особливому пласті мислення, що об`єднує у собі прогнозування, програмування та оргпроектування.

Центральною задачею гри було дослідження ключових проблем Полтави, аналіз підходів до їх вирішення відповідними структурами і формування конкретних пропозицій щодо покращення ситуації у місті.

Ігротехніки в установчій доповіді навмисне не знайомили учасників орг-діяльнісної гри зі стратегічним планом економічного розвитку Полтави і після аналізу проведення гри співставили напрацювання молоді зі стратегією міста, яку розробляли понад 30 представників місцевих підприємств, приватних підприємців, представників навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та інших установ у співпраці з проектом «Економічний розвиток міст» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Результати виявились колосальними! Молодь чітко відповіла, що стратегічними напрямками розвитку Полтави є туризм, залучення інвестицій, розвиток інфраструктури та бізнесу, точно так як визначено розробниками стратегії Полтави.

Але більш того, у напрацюваннях молоді під чіткою модерацією ігротехнічної групи були виявлені пункти реальних кроків, яких немає навіть у міському стратегічному плані щодо культурного виховання молодого полтавця, маркетингу туристичної та інвестиційної привабливості Полтави за її межами, побудови рекреаційної колоритної зони «Містечко «Полтавський хутір», написання комплексної програми розвитку інфраструктури міста в умовах існуючих галузевих програм, якісного підходу до освоєння нових бізнесових напрямків, розвитку старих та відродження збанкрутілих підприємств, сприяння місцевим науковим розробкам та впровадження їх у місті та ін.

Аналізуючи молодіжну політику, одна з груп дослідження соціально-гуманітарних проблем представила на пленумі перед усіма учасниками орг-діяльнісної гри тезу щодо функціонування дорадчих органів при міськвиконкомі – «Молодь повинна диктувати молодіжну політику і рекомендувати як розвивати інші галузі».

Керівником гри був Олег Слизько, голова оргкомітету Студреспубліки, модераторами виступили заступники голови оргкомітету Студреспубліки Тетяна Бардіна та Володимир Мась, фіксатором – Лілія Гарнага. Переможцями орг-діяльнісної гри «Полтава – місто майбутнього, в якому хочеться жити!» стали:

1 місце - Наталія Філіпова, депутат парламенту Міжнародної Студреспубліки 2009

2 місце - Олексій Цебінога, депутат магістрату полтавської Студреспубліки 2010

3 місце – Дар’я Недоступ, депутат магістрату полтавської Студреспубліки 2010

Журналістам до відома

11.12.2017, 09:59.  «Молодь року» — 2017 Докладніше

05.12.2017, 11:30.  Засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування у Полтаві Читати далі

29.11.2017, 16:08.  Національна премія для мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації «Media etc. 2. 0» economy/taxes/customs Подробиці

29.11.2017, 09:16.  Благодійний проект «Ялинка Янголів» Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.