Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:45
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:12
Полтавцям до відома:21.05.2018, 13:11
Відеоблог:21.05.2018, 09:15
 
Останнє оновлення: 22.05.2018, 16:45
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві відбулось четверте засідання Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст в Україні

16.03.2017, 12:10

16 та 17 березня Полтава приймає четверте засідання Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст, спрямоване на створення відповідних правових передумов для сталого міського розвитку та комфортного проживання в українських містах.

До складу Координаційної ради входять представники різних департаментів міських рад міст-учасників проекту: Вінниця, Житомир, Полтава, Чернівці, асоційовані міста Харкова та Львова, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проектні інститути ДП «УкрНДПІцивільбуд», ДП «Діпромісто», Швейцарське бюро співробітництва в Україні та німецька урядова компанія GIZ, яка є виконавцем проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Сьогодні, 16 березня, у бізнес-центрі, офіційно відкрив конференцію міський голова Олександр Мамай.

– Ми раді вітати у Полтаві наших міжнародних партнерів, колег-представників із інших міст України, поважних гостей, – звернув своє слово до присутніх мер Олександр Мамай. – Наше головне завдання – використати усі можливості та об'єднати зусилля для того, щоб зробити Полтаву комфортним для проживання та привабливим для інвестицій містом. У цьому напрямку

ми маємо можливість співпрацювати з Німецьким товариством міжнародного співробітництва в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що фінансується Урядами Німеччини та Швейцарії. Приємно, що робота у даному напрямку триває і маю надію на позитивні результати для нашого міста та інших міст-партнерів.

Свої напрацювання Полтава уже має. Нині розробляється Концепція інтегрованого розвитку міст, реформування правової та адміністративної бази для міського розвитку й містобудування. Реалізовується освітня програма «Кваліфікація 2030».

Оціночна комісія GIZ, відвідуючи міста-учасники проекту, а це – Вінниця, Житомир, Полтава, Чернівці, – визначає коло проблем, які турбують їхніх мешканців. Більше року працює у Полтаві директор проекту GIZ Матіас Брандт. Він зауважує, що наше місто має гарну інфраструктуру, дуже вигідне сполучення з іншими містами, історичну цінність:

– Полтава має високу історичну цінність, а значить вона є цікавою для туристів. Тому покращити її туристичну привабливість дуже важливо. Це той напрямок для розвитку, який вбачаю одразу. Для більш глибокого розуміння, звісно ж, необхідний детальний аналіз. Розвинути місто, зберігши його історичну самобутність, залучити людей до безпосередньої участі у процесах розвитку, допомогти оволодіти необхідними для цього методами та інструментами планування – завдання, яке ми ставимо перед собою.

У рамках засідання представники міст прозвітували про досягнення в роботі над Концепцією інтегрованого розвитку. Також були представлені результати роботи з підготовки рекомендацій щодо реформування законодавчої та нормативної бази, що створює правові рамки для діяльності в сфері інтегрованого міського розвитку.

Окрім того, учасники засідання мали нагоду ознайомитися з другою робочою редакцією Словника фахових термінів з інтегрованого міського розвитку. Цей словник розроблений робочою групою у складі українських та німецьких експертів, які займаються напрацюваннями змін до законодавства. Словник має на меті конкретизувати терміни, що використовуються в різних законодавчих сферах, пов'язаних з інтегрованим міським розвитком, та систематизувати їх з огляду на відповідні поняття та їх значення в країнах Європейського Союзу і таким чином посприяти ефективнішому діалогу між українськими та іноземними фахівцями.

Довідково:

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,75 млн євро. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів співпраця з Німеччиною охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Інші новини за цей день:

Графік засідань постійних депутатських комісій —14:27
У Полтаві відбувся форум «Ефективне врядування в громадах — запорука прискореного розвитку Полтавщини» —14:20
Три нових та один капітально відремонтований тролейбуси сьогодні виїхали на полтавські маршрути —14:03
Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом —09:56
У Полтаві пройшов конкурс дитячого малюнку «Крим — це Україна» —08:34

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:12.  22. 05. 2018, 11: 00 - презентація та обговорення Концепції сфери розвитку «Туризм та культура» Докладніше

21.05.2018, 12:01.  23–24. 05. 2018 - універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук» Більше інформації

18.05.2018, 09:48.  19. 05. 2018 р. з 11: 00 - «Всеукраїнський протест проти притравки тварин» (фойє ТЦ «Київ») Читати далі

17.05.2018, 16:26.  Увага! Уточнення часу урочистого відкриття І-го міського інформаційно-туристичного кіоску (в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв) — 18 травня о 10 годині в Галереї мистецтв урочисте відкриття Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.