Календар оновлень:

Події міста:21.09.2020, 16:45
Документи:21.09.2020, 16:22
Полтавцям до відома:21.09.2020, 10:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 21.09.2020, 16:45
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До 20-річчя «Школи волонтерів» Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді оголошує онлайн - тусовку #Волонтерство – це можливість відкрити себе!#«Школа волонтерів»

15.07.2020, 09:45

З нагоди 20-річчя «Школи волонтерів» Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді оголошує онлайн - тусовку #Волонтерство – це можливість відкрити себе!#«Школа волонтерів»#Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Волонтери всіх часів відгукніться! Згадайте волонтерську роботу, яка приносила вам відчуття щастя від досягнення своєї благородної мети, події, які вкарбувалися в пам'ять, хвилини великого хвилювання і радості, перемог над невпевненістю та страхами.

Хто пам'ятає : «Екстрим-фестиваль», «Арттерапія», «Полтава проти паління!», «Ветеран живе поруч», «Від серця – до серця», акція «Полтава СНІДу каже: «Ні!», «Освіта», «Адаптив», «Пара – BEST», «Чарівники гарного настрою»…продовжіть цей список.

Ми пропонуємо вам згадати, як ви потрапили до «Школи волонтерів» Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, хто привів чи змотивував? Чому ви залишилися або, що вас злякало?

Чи пам'ятаєте своє перше волонтерське завдання?

Що найбільше подобалося робити, а що викликало особливе хвилювання?

Хто вам допомагав і був вашим другом та однодумцем? Що ви навчилися робити?

Як змінювалося ваше світосприйняття під час роботи у «Школі волонтерів»?

І нарешті, чи вплинуло ваше заняття волонтерством на ваше життя?

Отож, якщо ваше серце вже закалатало, а у голові вимальовуються яскраві картинки з минулого, тоді доєднуйтесь до онлайн –тусовки #Волонтерство – це можливість відкрити себе!#«Школа волонтерів»#Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Надішліть нам ваші волонтерські фотографії, які покажуть якою роботою ви займалися, фото вашого сьогодення (ті моменти вашого життя, якими ви хочете поділитися : навчання, кар'єра, особисте життя хобі) і коротеньку розповідь про те, як ви були волонтером (що найбільше запам'яталось, що подобалося робити, що не виходило, чого навчилися завдяки волонтерству, чи допомогла робота волонтером у власному житті, чого б побажали наступникам.

Можна записати відеопобажання новим волонтерам!

Ваші фото та вашу розповідь ми розмістимо у групі Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Фейсбуці https : // www.facebook. com/pmcsssdm/.

Якщо виникли питання, то телефонуйте : 56 25 13 або пишіть повідомлення в групі у Фейсбуці https: // www.facebook. com/pmcsssdm/.

Вам точно є чим поділитися! Чекаємо волонтерські спогади! Ми скучили за

вами!


Інші новини за цей день:

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій —15:07
Із засідання робочої групи з координації діяльності в напрямку легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення —13:35
Про напрямки роботи КО «Інститут розвитку міста» 6–10 липня —12:38
Нагадуємо: триває щорічний міський конкурс «Туристичними стежками Полтави» —12:22
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 липня —10:10

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Докладніше

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Подробиці

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Докладніше

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

21.09.2020, 16:45