Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 17:19
Заяви прес-служби:Сьогодні, 15:48
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:55
Документи:Сьогодні, 09:43
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 24.09.2020, 17:19
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Профілактика виробничого травматизму – найважливіший фактор його зниження

21.08.2013, 12:33

В приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Борисенко відбулося засідання міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Важливим чинником збереження життя і здоров'я населення міста Полтави є його профілактика. Певні дії в цьому напрямку можуть вчинятися людьми, що знають відповідні правила і вимоги. То ж все треба починати з навчання: від народження - батьками вдома, в садочку - вихователями, у школі - вчителями, на роботі - керівниками. Найбільша ж відповідальність дбати про особисту безпеку лягає на саму людину, яка має дотримуватися вимог безпеки як у побуті, так і під час знаходження в місцях масового перебування населення. Органами місцевого самоврядування приділяється особлива увага щодо відповідальності підприємств, організацій, закладів та установ за роботу зі створення та підтримання умов безпечної життєдіяльності для населення та гостей міста.

На засіданні розглянули питання про забезпечення у 2013 році заходів профілактики невиробничого травматизму, пов'язаних з експлуатацією у Полтаві стаціонарних та пересувних атракціонів, спортивних та дитячих дворових майданчиків.

Підприємством «Парк культури та відпочинку «Перемога» та на його території підприємством ТОВ «Командор» експлуатуються стаціонарні атракціони. З метою їх безпечної експлуатації перед початком сезону 2013 року були проведені обстеження і випробування атракціонів після міжсезонного зберігання. Персоналу проведено навчання та перевірку знань з метою допуску до обслуговування об'єктів підвищеної небезпеки. В експлуатуючих організаціях призначені відповідальні посадові особи за безпечну експлуатацію атракціонів, дитячих та спортивних майданчиків. З початку весняно-літнього сезону 2013 року проведено огляд спортивних та дитячих дворових майданчиків. У червні місяці поточного року керівників закладів і організацій, які мають на балансі атракціони і майданчики, було зобов'язано провести позачергові обстеження споруд з метою попередження нещасних випадків.

Управліннями, підприємствами та закладами, на балансі яких знаходяться майданчики та атракціони, здійснюються комплексні організаційно-технічні заходи, які забезпечують стабільну роботу об'єктів протягом всього періоду експлуатації.

Йшлося на засіданні й про стан виробничого травматизму в Полтаві в І півріччі 2013 року та причини і обставини нещасних випадків на виробництві зі смертельними наслідками.

За словами начальника відділу організації профілактики нещасних випадків на виробництві, профзахворювань та медичного обслуговування відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, профзахворювань у м. Полтава Віталія Філоненка, за І півріччя 2013 року зареєстровано 41 нещасний випадок виробничого характеру, в яких травми різного ступеня тяжкості отримали 46 працівників. Ріст виробничого травматизму складає близько 8% проти аналогічного періоду минулого року. Внаслідок нещасних випадків, що трапилися з працівниками на виробництві, загинула 1 особа (за аналогічний період минулого року - 1 працівник). Випадки взяті на облік підприємствами міста та фізичною особою-підприємцем, за місцем постійної роботи потерпілих. За звітний період зафіксовано 1 випадок професійного захворювання у Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні.

У січні та березні місяці трапились два групових нещасних випадки, де в ДТП загинуло 4 людини і одна - тяжкотравмована.

Ще два працівники внаслідок порушення технічних та організаційних причин загинули у місті на виробництвах, основні підприємства-юридичні особи яких зареєстровані у Харківській області та м. Дніпропетровськ.

То ж профілактика виробничого травматизму повинна стати найважливішим фактором його зниження.

Відтак, Радою було затверджено «План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на 2013 — 2015 роки», який зобов'язує спрямувати зусилля підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів міськвиконкому на вирішення конкретних питань, спрямованих на зменшення випадків травматизму невиробничого характеру.


Журналістам до відома

Сьогодні, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Читати далі

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Більше інформації

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Докладніше

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

24.09.2020, 17:19