Календар оновлень:

Заяви прес-служби:Сьогодні, 17:33
Події міста:Сьогодні, 16:41
Документи:Сьогодні, 16:35
Відеоблог:15.11.2018, 13:08
Полтавцям до відома:15.11.2018, 09:48
 
Останнє оновлення: 20.11.2018, 17:33
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із чергового засідання міськвиконкому

14.11.2008, 17:14

Сьогодні відбулося чергове засідання міськвиконкому, яке провів міський голова Андрій Матковський. Учасники розглянули стан соціально-правового захисту дітей у Полтаві. Це питання – одне з основних у діяльності міської влади.

 Загалом у Полтаві налічується 104 дитини-сироти, 356 дітей, позбавлених батьківського піклування. В рамках програми „Турбота” міському центру реабілітації для дітей-інвалідів надано допомогу на суму 227 тисяч гривень, виділено 36 тисяч для придбання інгаляторів дітям-інвалідам, хворим на астму, 56 тисяч гривень спрямовано на проведення благодійних заходів та спортивних змагань для дітей пільгових категорій і молоді тощо.

 У 2008 році діти пільгових категорій отримали матеріальну допомогу із фонду загальнообов’язкового навчання у сумі 220 тисяч гривень. 152-ом дітям (в т. Ч. 34-ом інвалідам) освітні послуги надаються вдома. 109 дітей із малозабезпечених родин отримують у загальноосвітніх закладах безоплатне харчування.

 За рік відповідними службами перевірено умови утримання та виховання дітей у 87 родинах, які перебували у кризових ситуаціях. Притягнуто до відповідальності за порушення прав дітей, жорстоке поводження з ними та втягнення у злочинну діяльність трьох дорослих. Важливо те, що з полтавських вулиць цілком зникли діти-жебраки. Підготовлено 38 матеріалів на влаштування дітей під опіку.

 Послугами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді охоплено 88 ВІЛ-інфікованих дітей. Працівники центру надають психологічні, юридичні, інформаційні послуги родинам, які перебувають під соціальним супроводом (всього їх – 43).

 Підсумовуючи розгляд, Андрій Матковський наголосив: головне, щоб діти не лишалися сам на сам із собою, відчували піклування дорослих. Відрадним є факт прилучення до заходів соціального напрямку багатьох меценатів, які, наприклад, допомогли у придбанні сімейного будинку (с.Мачухи).

 Виконком також затвердив заходи стабілізації економічного і соціального стану у Полтаві, продиктовані негативними економічними тенденціями загальнодержавного масштабу. Насамперед, це річний мораторій на знесення кіосків у місті, зміни в порядок торгівлі алкогольними напоями на зупинках громадського транспорту, економне використання вуличного освітлення вночі, недопущення кредиторської заборгованості тощо. Центральне положення – підтримка полтавського виробника. За словами мера, це патріотично й корисно, адже у місті лишатимуться кошти, не зменшуватимуться обсяги продукції, люди не опиняться на вулиці. Акція матиме широку рекламно-інформаційну підтримку. До речі, 50% витрат на цю соціальну рекламу міська влада бере на себе.

Журналістам до відома

Сьогодні, 17:33.  Щодо огляду комунальної спецтехніки Читати далі

Сьогодні, 17:13.  21. 11. 2018, 10: 00 - засідання виконавчого комітету (ПМР, 222) Подробиці

Сьогодні, 08:04.  ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: щодо огляду спецтехніки Докладніше

19.11.2018, 17:06.  20. 11. 2018, 10: 00 - зустріч із представниками Київської школи економіки щодо курсу тренінгів з проектного менеджменту Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.