Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 09:49
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:04
Документи:Сьогодні, 00:00
Заяви прес-служби:09.07.2020, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 14.07.2020, 09:49
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві відбувся багатотисячний мітинг "Збережемо Україну"

08.02.2014, 14:17

Сьогодні під стінами Полтавської обласної державної адміністрації відбувся багатотисячний мітинг на підтримку мирного розв’язання політичної кризи, недопущення розколу країни та на підтримку місцевої влади, яка зупинила ескалацію конфлікту і запобігла кровопролиттю, «Збережемо Україну».

Участь у мітингу взяло близько 10 тисяч людей. Перед громадою виступили представники міської та обласної влади, громадських організацій, вчителі, підприємці, спортсмени, професійними досягненнями яких пишається не лише Полтава, але вся Україна, учасники бойових дій на території інших держав. Заклик був єдиним – не дамо розділити, зруйнувати нашу країну!

Виступаючі звертались і до представників ЗМІ з проханням бути максимально чесними в своїй роботі: говорити не лише про тих, хто підтримує дії протестувальників, але й про тих, хто проти, адже останніх – мільйони!

Надали слово і тим, хто має іншу позицію і стоїть «по той бік барикад».

Також під час мітингу було ухвалено резолюцію, яку направлять у засоби масової інформації та депутатам Верховної Ради України:

“Україна переживає складний період. Недобросовісні політики використали мирні акції протесту, право на які мають всі громадяни країни, для розпалювання ворожнечі. Ведуться інформаційні війни, тиск на громадську думку. Вже є постраждалі від силових протистоянь. Держава опинилася перед загрозою втрати суверенітету, економічної стабільності.

Ми схвалюємо зусилля Президента України Віктора Януковича, який застосовує всі можливі методи мирного урегулювання конфлікту, знаходження компромісу.

Ми висловлюємо свою підтримку голові ОДА Олександру Удовіченку, який своїми діями унеможливив застосування сили та кровопролиття на Полтавщині.

Стверджуємо: блокування адміністративних будівель та формування надуманих органів, загонів самооборони – незаконні, не виправдані ніякою політичною доцільністю.

Революції немає – влада на Полтавщині легітимно виконує свої повноваження, підприємства та організації працюють.

Вимагаємо від політичних екстремістів: звільнити захоплене майно і вести діяльність у правовому полі.

Закликаємо Президента в найкоротший термін сформувати Уряд, здатний ефективно працювати.

Вимагаємо від народних депутатів невідкладно узгодити рішення щодо законів, які стабілізують політичну ситуацію в Україні.

Наполягаємо на проведенні рішучих кроків у реформі місцевого самоврядування. Кожна громада повинна мати реальне право, повноваження і ресурси для самостійного вирішення нагальних проблем.

Пропонуємо розглянути та законодавчо затвердити принципи регіональної економічної справедливості. Зароблені кошти повинні переважно залишатися в області, бути стимулом до ефективного господарювання.

Наш наказ: продовжити конструктивний діалог на всіх рівнях, об’єднати здорові сили суспільства задля збереження громадянського спокою, нормального життєзабезпечення області і країни.

Полтавщина – край освічених, працьовитих, талановитих людей. В регіоні живуть і працюють громадяни різних національностей, віросповідань, політичних поглядів, переконань. Але ми – єдина громада. Ми повинні жити в мирі і добробуті. Це – спільне завдання всіх полтавців.

Збережемо Полтавщину! Збережемо Україну”.Журналістам до відома

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Подробиці

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Докладніше

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Більше інформації

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

14.07.2020, 09:49