Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 11:18
Події міста:Сьогодні, 10:28
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:07
Відеоблог:14.12.2017, 16:27
Заяви прес-служби:11.12.2017, 09:59
 
Останнє оновлення: 18.12.2017, 11:18
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Відбулася зустріч з представниками регіональної групи Програми «U-LEAD з Європою»

14.03.2017, 09:59

13 березня відбулася зустріч із делегацією із Сербії, яку провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко.

Представники делегації - члени мережі асоціацій місцевих органів влади в Південно – Східній Європі (NALAS) та регіональної мережі сприятливого ставлення до бізнесу (Business – Friendly Certifiation). Вони завітали з метою оцінки ставлення до бізнесу в органах місцевої влади, в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Так, під час зустрічі обговорили питання економічного розвитку міста, зокрема, підтримки бізнесу, сприяння його розвитку, питання залучення інвестицій.

Заступник міського голови Ольга Борисенко розповіла, що у Полтаві діє Програма економічного і соціального розвитку, яка передбачає підтримку бізнесу в місті, а також заходи щодо зовнішньоекономічної діяльності та інвестиційної політики. Також, заступник міського голови розповіла, що міська влада активно співпрацює з міжнародними проектами такими як ПРОМІС та GIZ. Зокрема, в рамках проекту ПРОМІС впроваджується стратегія розвитку міста, яка дозволить створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу, а також прискорити економічний розвиток.

У свою чергу, учасник делегації, ключовий експерт Душан Петровіч розповів про регіональний проект сертифікування органів місцевого самоврядування. Він заохочує конкуренцію серед муніципалітетів для заохочення нових інвестицій, зміцнює економіку регіону, створює стандарти для сприятливого ставлення до бізнесу на місцевому рівні. Проект уже успішно реалізується у країнах Південно-Східної Європи.

Так, після вивчення ситуації у Полтаві, учасники делегації запропонують заходи щодо реалізації сертифікування в рамках української системи місцевих органів самоврядування.

Довідково:

Програма «U-LEAD з Європою» , що імплементується GIZ підтримує створення прозорої багаторівневої системи управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Передбачає посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

Журналістам до відома

11.12.2017, 09:59.  «Молодь року» — 2017 Подробиці

05.12.2017, 11:30.  Засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування у Полтаві Читати далі

29.11.2017, 16:08.  Національна премія для мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації «Media etc. 2. 0» economy/taxes/customs Подробиці

29.11.2017, 09:16.  Благодійний проект «Ялинка Янголів» Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.