Календар оновлень:

Події міста:10.07.2020, 15:56
Полтавцям до відома:10.07.2020, 15:01
Документи:10.07.2020, 14:39
Заяви прес-служби:09.07.2020, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.07.2020, 15:56
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Дорогі ветерани! Шановні полтавці!

08.05.2009, 18:15

Дорогі ветерани! Шановні полтавці!

Разом ми зустрічаємо 64-ту весну Перемоги, яка дісталася такою дорогою ціною. Кров’ю наших батьків і дідів було заплачено за мирне майбутнє. Нікому не переписати сторінки минулого, адже ми завжди будемо пам’ятати своїх героїв, яким рукоплескали вся Європа та світ.

Дорогі ветерани, саме Ви відновлювали наше місто з руїн і передали нам у спадок зелену та квітучу Полтаву. Ми щиро вдячні Вам за це. Ми пам’ятаємо, які нелегкі випробування випали на вашу долю. Тому оточити Вас любов’ю, турботою, повагою – справа нашої честі і гідності. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та бадьорості духу!

Дорогі полтавці, запрошую всіх вас, разом з дітьми, онуками за доброю традицією 9 травня о 10 годині прийти до Вічного вогню і вклонитися визволителям, вшанувати переможців.

Вічна пам'ять солдатам Великої Вітчизняної війни, полеглим за свободу і незалежність Батьківщини! Слава і шана живим!

Зі святом Перемоги, дорогі ветерани! З святом, шановні полтавці!

Міський голова

Андрій Матковський

Журналістам до відома

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Читати далі

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Подробиці

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Подробиці

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

10.07.2020, 15:56