Календар оновлень:

Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:40
Документи:Сьогодні, 14:42
Події міста:Сьогодні, 13:50
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 02.06.2020, 16:40
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Міський голова Олександр Мамай прозвітував перед громадою міста

06.03.2013, 21:11

У Палаці дозвілля «Листопад» відбувся звіт міського голови Олександра Мамая перед громадою міста про роботу Полтавської міської ради та її виконавчого комітету за 2011-2012 роки. Також мер відповів на запитання присутніх та поспілкувався із представниками ЗМІ.
ЗВІТ

Полтавського міського голови про роботу Полтавської міської ради та її виконавчого комітету за 2011-2012 роки

Шановна громадо!

Трохи більше двох років я перебуваю на посаді Полтавського міського голови. Сьогодні я хочу підбити підсумки виконаної роботи за 2011-2012 роки моєї діяльності. Звіт мій буде лаконічним та по суті основних повноважень органу місцевого самоврядування.

Повний текст звіту за 2012 рік буде опублікований у газеті «Полтавський вісник», а за 2011 – був опублікований у 52-му номері газети від 30 грудня 2011 року.

Під час мого виступу Ви, шановні присутні, у кого виникатимуть до мене питання, можете передавати їх у письмовому вигляді до секретаріату, який знаходиться поруч зі сценою.

Після свого виступу я відповім на всі запитання, які надійдуть.


СТОСОВНО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ

Обсяг доходів бюджету міста Полтава за 2011 рік склав 868 мільйонів гривень, за 2012 рік – 1 мільярд 24 мільйони гривень. Темп росту склав 118 відсотків.

Надходження 2011 року складають 415 мільйонів гривень, 2012 року - 475 мільйонів гривень. Темп росту склав 115 відсотків.

У 11-му році видаткова частина бюджету Полтави за загальним та спеціальним фондами з урахуванням міжбюджетних трансфертів склала 847 мільйонів гривень. У 12-му році 981 мільйон гривень.

Видатки проведені у повному обсязі для забезпечення потреб з виплати заробітної плати, розрахунків за спожиті енергоносії, на придбання продуктів харчування, медикаментів та інших нагальних витрат.

Видатки здійснювались на утримання:

- галузі «Освіта» - на суму 505 мільйонів гривень;

- галузі «Охорона здоров'я» – на суму 356 мільйонів гривень;

- галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» - на суму 24 мільйони гривень;

- галузі «Житлово-комунальне господарство» – на суму 93 мільйони гривень;

- галузі «Культура і мистецтво» - на суму 67 мільйонів гривень;

- галузі «Фізична культура і спорт» - на суму 20 мільйонів гривень;

- галузі «Будівництво» - на суму 111 мільйонів гривень.

Слід зазначити, що питома вага видатків на соціальні виплати в частині загального фонду бюджету міста складає майже 90 відсотків.


У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Велику увагу я приділяю соціальній підтримці малозабезпечених громадян.

У місті діє Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення міста Полтава «Турбота».

За 11-й рік видатки по Програмі «Турбота» було профінансовано майже на 6 з половиною мільйонів гривень, за 12-й рік – майже на 13 мільйонів гривень, що у 2 рази більше, ніж у попередньому році.

Полтава - єдиний обласний центр, де два роки проводилась унікальна акція - в рамках Програми «Турбота» фінансувалося літнє оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства віком до 35-ти років.

У звітних роках у рамках зазначеної Програми майже 800 інвалідів мали можливість відпочити на березі Чорного моря в Залізному порту та на березі Азовського моря на базі «Геолог». Видатки склали майже 700 тисяч гривень.

У грудні 2011 року було відкрито Центр соціальної адаптації для людей без постійного місця перебування на базі Благодійної Асоціації «Світло Надії», надано в оренду приміщення, в якому розміщується зазначений заклад. У рамках Програми у 12-му році згаданій організації для підтримки Центру було виділено понад 120 тисяч гривень.

Реальною допомогою є надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями. За два звітних роки матеріальну допомогу отримали близько 5 тисяч громадян на загальну суму 1 мільйон 664 тисячі гривень.

У звітному періоді у рамках Програми «Турбота» отримувачами допомоги стали і працівники бюджетної сфери. До професійних свят у 11-му році зазначений вид допомоги отримали більше 5 тисяч працівників освіти на загальну суму майже 2 мільйони гривень.

У 12-му році матеріальну допомогу отримали майже 26 тисяч працівників культури, охорони здоров'я, фізкультури та спорту, освіти, санітарно-епідеміологічної служби на загальну суму більше 9 мільйонів гривень.

Міська влада допомагає громадським організаціям, які опікуються проблемами інвалідів. За два звітних роки таким організаціям було виділено фінансову підтримку на загальну суму майже 280 тисяч гривень.

Фінансування таких громадських організацій відбувається на конкурсних засадах.

У рамках зазначеної Програми щорічно забезпечується безкоштовне харчування для одиноких малозабезпечених громадян. Майже 700 тисяч гривень було виділено на згадані цілі протягом звітних років.


У ГАЛУЗІ БУДІВНИЦТВА

За два звітних роки освоєно капіталовкладень на суму 144 мільйони 700 тисяч гривень (з яких, за рахунок коштів місцевого бюджету – 21 мільйон гривень), у тому числі по галузях:

«Житлове будівництво» - 107 мільйонів 400 тисяч гривень;

«Освіта» - 19 мільйонів 400 тисяч гривень;

«Комунальне будівництво» - 1 мільйон 900 тисяч гривень;

«Культура» - 300 тисяч гривень;

«Охорона здоров'я» - 2 мільйони 800 тисяч гривень;

«Інші» - 12 мільйонів 900 тисяч гривень.


По галузі «Житлове будівництво»:

Введено в експлуатацію 4 житлові будинки соціального призначення, а саме:

1) 63-квартирний житловий будинок по вулиці Курчатова, 3а.

2) 56-квартирний житловий будинок по вулиці Шевченка, 75.

3) 153-квартирний житловий будинок по бульвару Боровиковського, 5 (1 черга).

4) 90-квартирний житловий будинок по бульв. Боровиковського, 5 (2 черга).

У зазначених будинках розподілено 362 квартири.

Крім того, введено в експлуатацію 34-квартирний житловий будинок по провулку Першотравневому,7, фінансування якого здійснювалося за кошти інвестора.


По галузі «Охорона здоров'я»:

У ряді лікувальних закладів міста забезпечено виконання робіт щодо капітального ремонту приміщень, покрівель, зовнішніх інженерних мереж, виконано заміну вікон.

У тому числі, значний обсяг робіт виконано з капітального ремонту:

- 1-ї міської клінічної лікарні, освоєно 810 тисяч гривень;

- 2-ї міської клінічної лікарні, освоєно 394 тисячі гривень;

- міського пологового будинку, освоєно 132 тисячі гривень.

Забезпечувалося виконання робіт щодо реконструкції приміщення по вулиці Ветеринарній,32 під амбулаторію сімейної медицини, освоєно 643 тисячі 900 гривень.


По галузі «Освіта»:

Проведено капітальні ремонти приміщень, покрівель, зовнішніх інженерних мереж, реконструкцію систем опалення із встановленням індивідуальних теплових пунктів та систем теплопостачання.

Для забезпечення фізкультурно-оздоровчого та спортивного розвитку мешканців міста проводилися роботи щодо реконструкції будівлі ДЮСШ № 3 з плавання (басейну «Дельфін»). Освоєно 6 мільйонів 900 тисяч гривень.

Також завершено проектні роботи щодо об'єкта «Будівництво спортивно-видовищного комплексу з приміщенням громадського обслуговування по вулиці Петра Юрченка,1-а в Полтаві». Освоєно 644 тисячі 500 гривень.

Забезпечено виконання значного обсягу робіт щодо реконструкції міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років по вулиці Калініна. Освоєно 5 з половиною мільйонів гривень.

Також виконано значний обсяг робіт щодо реконструкції дошкільного навчального закладу № 4 по провулку Гористому. Освоєно 2 мільйони 400 тисяч гривень.


По галузі «Комунальне будівництво»:

З метою забезпечення мешканців селищ стабільним і якісним водопостачанням забезпечено виконання робіт на об'єкті «Водозабезпечення селищ Лісок, Лісок-2», освоєно 3 мільйони 700 тисяч гривень.

Завершено будівництво водопровідної мережі по вулиці Пирятинській у селищі Івонченці. Обсяг виконаних робіт склав 300 тисяч гривень.

Виконані проектні роботи щодо реконструкції каналізаційних колекторів на суму 215 тисяч гривень.

Крім того:

Забезпечено виконання робіт на об'єктах, які мають вагоме значення для міста:

- «Реконструкція центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану по вулиці Жовтневій,8». Освоєно 396 тисяч гривень;

- «Реконструкція будинку по вулиці Жовтневій, 36». Освоєно 1 мільйон 200 тисяч гривень;

- «Реконструкція покрівлі будинку по вулиці Жовтневій, 36». Освоєно 740 тисяч гривень.


ЩОДО УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ МІСТА

За два роки до міського бюджету надійшли кошти:

· від сплати за землю у сумі 172 мільйони 645 тисяч 444 гривні;

· від продажу земельних ділянок - 11 мільйонів 153 тисячі 278 гривень;

· від оренди майна комунальної власності міста - 14 мільйонів 850 тисяч гривень;

· від приватизації об'єктів нерухомості - 9 мільйонів гривень.

Програма приватизації об'єктів, що належать до комунальної власності Полтави затверджується щорічно.

Передано у спільну власність сіл, селищ, міст Полтавської обласної ради: діагностичний центр по вулиці Залізній та станцію швидкої медичної допомоги по вулиці Володарського.

Проведена робота щодо виявлення безхазяйного майна, взяття його на облік та здійснення в судовому порядку процедури набуття права комунальної власності на безхазяйні об'єкти згідно з чинним законодавством.

Рішенням господарського суду Полтавської області визнано недійсним договір купівлі-продажу комунального майна – нежитлового приміщення по вул.Жовтнева,42 та зобов'язано ПП «Авна-Трейдінг» повернути у комунальну власність Кадетський корпус.

За 2011 – 2012 роки 14 міських ринків набули статус комунальних ринків.

Їх експлуатацією займається міське комунальне підприємство «Полтава-Сервіс».

Всього на цих ринках укладено договорів оренди торгових місць із 2-ма тисячами шістьмастами суб'єктами господарювання, а це все - робочі місця.

За два звітних роки до бюджетів усіх рівнів КП «Полтава-Сервіс» сплачено податків та зборів у сумі 15 мільйонів 359 тисяч гривень.

Із них до бюджету міста сплачено 8 мільйонів 536 тисяч гривень.

Від діяльності комунальних ринків міста підприємством «Полтава-Сервіс» сплачено за два роки до бюджетів всіх рівнів близько 6 з половиною мільйонів гривень, у тому числі до бюджету міста 3 мільйони 611 тисяч гривень.

Лише єдиного та фіксованого податків суб'єктами торгівельної діяльності, що працюють на комунальних ринках, сплачено до бюджету міста за два роки більше 4 мільйонів гривень.


ЩОДО ОБЛІКУ ТА РОЗПОДІЛУ ЖИТЛА

На квартирному обліку при виконавчому комітеті Полтавської міської ради станом на 1 січня 2013 року перебуває 3 тисячі 755 громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

За звітний період поліпшили житлові умови 335 сімей полтавців.

Насамперед увага приділялась забезпеченню житлом пільгових категорій, а саме: інвалідів та учасників війни, інвалідів аварії на Чорнобильській АЕС, сиріт, які безкоштовно отримали 53 квартири.

Не залишились поза увагою і житлові проблеми працівників бюджетних установ Полтави, насамперед педагогічних працівників та медиків, які до професійних свят отримали квартири.

У місті набирає обертів будівництво житла за програмою «Доступне житло». За два роки за рахунок цієї програми споруджено 5 багатоповерхівок. Це житлові будинки по вулиці Марії Башкирцевої, 37, бульвару Боровиковського,5, вулиці Петровського,29б, вулиці Курчатова,3б, вулиці Шевченка,75. Загалом 143 сім´ї полтавців, які перебували в черзі на отримання житла, взяли участь у програмі будівництва «Доступного житла» та отримали нові квартири.

Продовжується реалізація програми «Житло молодим». За останні 2 роки 16 молодих сімей отримали пільгові довгострокові кредити та взяли участь у будівництві житла за програмою молодіжного житлового будівництва у житлових будинках по вулиці Станіславського,6 та по бульвару Боровиковського,5.

Полтава активно приєдналась до реалізації програми будівництва житла за рахунок здешевлення вартості іпотечних кредитів. За минулий рік 19 сімей полтавців взяли участь у будівництві житла за цією програмою при спорудженні житлових будинків по вулиці Панянка,65б та 75а, вулиці Героїв Сталінграда,3.

Міська влада і надалі буде дбати про забезпечення житлом пільгових категорій громадян, сприяти будівництву житла за державними програмами заради поліпшення соціально-побутових умов полтавців.


ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

У 2011 році було придбано 4 одиниці дорожньої техніки на загальну суму 3 мільйони гривень, а саме: віброкотки, фрезу, асфальтоукладач.

За звітні роки проведено ремонт міських доріг на суму майже 30 мільйонів гривень, відремонтовано 167 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття на тридцять одній вулиці міста.

У 2012 році капітально відремонтовано 9 вулиць та тротуарів на них: Ціолковського, Енгельса, Нижньомлинська, Карла Лібкнехта, Комсомольська, Залізна, Лідова, Новий Базар, Садовського. Розпочато капітальний ремонт двох вулиць: Покровської та Рози Люксембург.

Проведено відповідні ремонтні роботи житлових будинків та окремих їх елементів на суму більше 17 мільйонів гривень.

Виконано капітальний ремонт ліфтів та проведено їх експертне обстеження на суму більше 2 мільйонів гривень.

Проведено ремонти окремих елементів благоустрою міста на загальну суму майже 370 тисяч гривень, відремонтовано 7 фонтанів, проведено капітальний ремонт Білої альтанки на Соборному майдані.

Для санітарної очистки міста було придбано 6 одиниць спеціалізованої техніки та 50 євроконтейнерів на загальну суму 1 мільйон 600 тисяч гривень.

Проводилися роботи з зимового, а також весняно-літнього утримання вулично-дорожньої мережі на суму більше 16 мільйонів гривень.

Були спрямовані роботи з модернізації та утримання зовнішнього освітлення, на що використано майже 6 з половиною мільйонів гривень.

Здійснюється робота з утримання в належному стані 16-ти кладовищ, на що витрати становили 1 мільйон гривень.

З метою забезпечення належного санітарного стану Полтави, проведено робіт на загальну суму майже 9 з половиною мільйонів гривень.

Забезпечено виконання робіт з розчищення та відновлення санітарного стану річок Ворскла та Тарапунька. Витрати склали майже 420 тисяч гривень.

Виконується другий етап робіт з поліпшення технічного стану Шилівського ставка на території Октябрського району, які розпочаті у 11-му році. Всього для виконання цих робіт було заплановано майже 340 тисяч гривень. Протягом двох років виконано робіт на загальну суму майже 236 тисяч гривень.

У 12-му році виконано роботи з озеленення та благоустрою парку «Воїнів-інтернаціоналістів» на загальну суму 463 тисячі 350 гривень.

Проводиться реконструкція парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Полтавський міський Парк», залишкова вартість робіт складає 19 мільйонів гривень.

У 12-му році розпочаті роботи з ліквідації підтоплення території житлової забудови в мікрорайоні «Очеретянка» на загальну суму 920 тисяч гривень, завершення яких планується у 2013 році.


ЩО СТОСУЄТЬСЯ РОБОТИ ТРАНСПОРТУ

Транспортні пасажирські перевезення в Полтаві виконують перевізники різних форм власності. На даний час у місті працює 10 підприємств, одне з них - комунальне, та 17 приватних підприємців, на балансі яких знаходиться близько 450 одиниць транспорту.

Міська маршрутна мережа налічує 14 тролейбусних та 66 автобусних маршрутів. Щодня на маршрути виїздить близько 50 тролейбусів та 360 автобусів.

Вартість проїзду в пасажирському транспорті Полтави протягом останніх років залишається однією з найнижчих в Україні, а саме: квиток на тролейбус коштує 1 гривню 25 копійок, автобус – 1 гривню 75 копійок.

Складовою частиною пасажирських перевезень є пільгові перевезення громадян. Згідно з чинним законодавством всі пільгові категорії громадян, яких у місті близько 90 тисяч осіб, користуються правом безкоштовного проїзду в тролейбусах та пільгових автобусах.

Для покращення умов перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями у 11-му році придбано 10 сучасних низькопідлогових тролейбусів «Богдан» на загальну суму 18 мільйонів гривень.

На безкоштовне перевезення окремих категорій громадян у звітному періоді виділено більше 2 мільйонів гривень відповідно до програми «Турбота».


ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ, Взаємодія з військовими частинами та правоохоронними органами

У місті протягом двох років була реалізована державна політика щодо цивільного захисту населення.

Протягом звітних років було проведено аварійно-рятувальних робіт на загальну суму майже 53 тисячі гривень.

За звітний період на виконання міської комплексної цільової «Програми боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки» було виділено 212 тисяч гривень управлінню Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, його слідчому ізолятору та Полтавському міському управлінню УМВС України в Полтавській області для зміцнення матеріально-технічної бази.

Для забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку виділено майже 300 тисяч гривень на грошову винагороду членам громадських формувань з охорони правопорядку в Полтаві.


ЩО СТОСУЄТЬСЯ ГАЛУЗІ ОСВІТИ

У місті стабільно функціонує 54 дошкільні навчальні заклади, у яких виховується майже 11 тисяч дітей; 52 загальноосвітні – більше 25 тисяч учнів та 4 позашкільні навчальні заклади – майже 5 тисяч вихованців.

За два звітні роки додатково відкрито 14 груп у дитячих садочках, для їх облаштування виділено майже 500 тисяч гривень. Розпочато реконструкцію дошкільного закладу № 4, на яку спрямовано близько 4 мільйонів гривень державної субвенції.

За звітний період особлива увага була приділена зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів на суму понад 5 мільйонів гривень, а саме: придбано комп'ютери, мультимедійні комплекси, класні дошки, швейні машинки, оверлоки, багатофункціональні пристрої, лінгафонний кабінет, 2 автобуси для підвезення школярів; комплекти парт і стільців із регулюванням висоти.

На 300 тисяч гривень оновлено лікувально-матеріальну базу закладів для дітей із особливими потребами: побудовано 2 пандуси, введено посади асистента вчителя; придбано 2 сенсорні кімнати, нове офтальмологічне обладнання.

Для забезпечення оздоровлення школярів у пришкільних таборах і «Супутнику», а це майже 4 тисячі дітей, використано понад 3 мільйони гривень.

Із січня 2012 року збільшено на 70 відсотків видатки на організацію харчування. Майже півтора мільйони гривень використано на придбання подарунків першокласникам та новорічних подарунків. Для нагородження обдарованих учнів і кращих учителів спрямовано близько 65 тисяч гривень; майже 12 тисяч школярів здійснили поїздки до міст України та «Артеку».

За звітний період працівники освіти отримали 18 квартир, автомобіль та побутову техніку.

Близько 4 мільйонів гривень спрямовано на отримання кожним працівником галузі матеріальної допомоги.


ПО ГАЛУЗІ МЕДИЦИНИ

У 2011 році прийняті дві програми щодо розвитку первинної медико-санітарної допомоги та запобігання і лікування судинно-мозкових захворювань на період 2011-2015 роки.

У 2012 році створено 3 комунальних заклади «Центри первинної медико-санітарної допомоги» в Полтаві, які з 1 січня поточного року розпочали свою роботу.

Протягом звітного періоду лікувальні заклади дооснащено вкрай необхідним медичним обладнанням. Комплексно переоснащено стоматологічні кабінети, хірургічні відділення стаціонарів та лабораторії на загальну суму 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Придбано медичне обладнання та автотранспорт загалом майже на 2 з половиною мільйони гривень. Зокрема, діагностичне та стерилізаційне обладнання для дитячої міської клінічної лікарні, 1-ї міської клінічної лікарні та 3-ї міської клінічної поліклініки.

Лікувальним закладам міста передано 10 легкових автомобілів для обслуговування викликів вдома. Продовжено технічне переоснащення та оновлення автомобільного парку станції швидкої медичної допомоги – отримано 5 сучасних автомобілів, оснащених необхідною апаратурою для проведення на високому рівні реанімаційних заходів та транспортування хворих.

Значною підтримкою галузі охорони здоров'я міста стало виділення з державного бюджету субвенції обсягом 10 мільйонів гривень на закупівлю необхідного дороговартісного медичного обладнання експертного класу для лікувальних установ Полтави. На ці кошти придбані 8 апаратів для ультразвукової діагностики, 4 з них – експертного класу та 3 рентгенкомплекси.

У рамках зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів Полтави з міського бюджету на проведення ремонтних робіт виділено 1 мільйон гривень, що дозволило провести ремонти дахів та приміщень ряду лікувальних закладів, вчасно підготувати їх до опалювального сезону. Завершені ремонтні роботи у терапевтичному відділенні студентської поліклініки.

До Дня медичного працівника у 2012 році 11 сімей медиків отримали нове житло.


РОЗВИТОК ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ в Полтаві відбувається відповідно до зобов'язань «Міської програми розвитку культури Полтави на 2011–2014 роки».

Щороку в закладах культури відбувається понад півтори тисячі державних загальноміських культурно-мистецьких, просвітницьких, професійних, дитячих та інших заходів. Також відбувається вручення міських премій: імені Самійла Величка, Миколи Ярошенка, Миколи Васильовича Гоголя, Володимира Галактіоновича Короленка, Івана Петровича Котляревського.

На реалізацію заходів у звітних роках було витрачено більше 1 мільйона гривень.

Також пріоритетним напрямком роботи є виконання міської програми «Про розвиток зв'язків територіальної громади міста Полтави з містами країн світу» на 2011-2014 роки, на реалізацію заходів щодо якої за звітний період було витрачено 260 тисяч гривень.

Полтава має партнерські стосунки з зарубіжними містами Російської Федерації, Німеччини, США, Республіки Білорусь, Грузії.

Розвиток туристичної галузі здійснюється відповідно до зобов'язань міської програми «Полтава туристична» на 2011-2014 роки. Протягом звітних років загальна сума кошторисних призначень склала 165 тисяч гривень.

Кількість туристичного потоку до музейних закладів комунальної сфери правління протягом двох років становить 140 тисяч осіб.

Пам'яткоохоронна діяльність здійснювалась відповідно до зобов'язань «Міської програми охорони культурної спадщини і збереження історичного середовища м.Полтава» на 2010–2012 роки.

Сума фінансування становила 43 тисячі гривень.

У 2012 році працівники галузі культури на своє професійне свято були відзначені грошовими винагородами та цінними подарунками у вигляді побутової техніки. Працівникам галузі культури було надано 2 квартири.


У СФЕРІ ФІЗКУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА РОБОТИ З МОЛОДДЮ

У місті діє міська комплексна програма «Молодь Полтави», на реалізацію якої протягом звітного періоду з міського бюджету виділено більше 600 тисяч гривень.

За відмінне навчання або особливі досягнення у сфері мистецтва, науки чи у громадській роботі навчального закладу 23 студенти та голова Студентської ради щомісячно отримують додаткову іменну стипендію міського голови в розмірі 400 гривень.

Протягом двох років підтримано 11 молодіжних проектів на загальну суму 25 тисяч гривень.

На виконання «Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки» з міського бюджету виділено та використано у звітному періоді майже 4 мільйони гривень.

У пришкільних та комунальних таборах оздоровлено більше 8-ми тисяч дітей, з них більше половини дітей пільгових категорій. Загалом за звітні роки надано майже 18 тисяч оздоровчих послуг в оздоровчих таборах різної форми власності.

На даний час у Полтаві функціонує 4 прийомні сім'ї та 1 дитячий будинок сімейного типу. У червні 2012 року батькам-вихователям дитячого будинку сімейного типу вручено сертифікат на отримання автомобіля.

Три години тому, шановні друзі, у цьому залі був проведений захід, також приурочений до жіночого свята 8 Березня, на якому були присутні багатодітні матері. Одна багатодітна сім'я отримала 4-кімнатну квартиру.

Протягом звітних років значна увага приділялася поліпшенню матеріально-технічних баз дитячо-юнацьких спортивних шкіл комунальної форми власності. Проведено поточні ремонти та реконструкцію на загальну суму 137 з половиною тисяч гривень.

За кошти міського бюджету організовано та проведено більше, ніж 600 спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів на суму 1 мільйон 210 тисяч гривень, у тому числі для інвалідів усіх нозологій на суму 41 тисяча гривень.

На оздоровлення спортсменів у спортивному таборі «Олімпійські надії» з міського бюджету за два роки виділено 590 тисяч гривень.

З метою підтримки розвитку олімпійських видів спорту протягом 2011-2012 років була призначена щомісячна спортивна стипендія міського голови 14-ти кращим спортсменам міста у сумі 400 гривень.

З липня 2012 року до штату Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було введено 131 посаду фахівців із соціальної роботи, яких було закріплено за відповідними ділянками міста.

Робота полтавських соціальних працівників була високо оцінена перевіряючими з Міністерства соціальної політики та Рахункової палати України.

Інші новини за цей день:

Для полтавок — усе найкраще! —16:37

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Докладніше

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.