Календар оновлень:

Заяви прес-служби:25.09.2020, 16:24
Події міста:25.09.2020, 16:09
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Документи:25.09.2020, 09:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.09.2020, 16:24
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Профінформаційний старт в оздоровчих таборах

01.07.2015, 09:04

Літо – пора відпочинку для школярів, тому в цю пору профорієнтаційний мобільний центр Полтавського міського центру зайнятості зі шкільних стін переміщується в дитячі оздоровчі табори.

Зокрема, діти, які відпочивають в «Молодій гвардії», що знаходиться в с. Зінці, поринули у світ професій з профінформаторами Полтавського міського центру зайнятості та представниками управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Протягом акції фахівці намагалися пояснити дітям про те, щоб знайти себе і правильно визначити своє місце в житті, кожна людина має відповісти на такі запитання: «Що мені подобається?», «Які мої можливості?», «У якому виді діяльності я зможу найповніше розкрити себе?», «Яких фахівців найбільш потребує ринок праці?» тощо.

В ігрових формах дітлахи спробували виявляти свою креативність та винахідливість, а також розвивали навички роботи в команді.

В кінці заходу всі учасники конкурсів отримали подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Журналістам до відома

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Подробиці

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Читати далі

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Більше інформації

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

25.09.2020, 16:09