Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:40
Події міста:Сьогодні, 15:17
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:02
Заяви прес-служби:11.10.2019, 16:23
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.10.2019, 15:40
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтава стане першим містом в Україні, де створять пілотну модель пробації - альтернативного виду кримінальних покарань

28.07.2017, 08:53

27 липня у приміщенні Полтавської міської ради відбувся круглий стіл "Залучення місцевих ресурсів до розробки та реалізації ефективної моделі роботи з повнолітніми суб'єктами пробації". Участь у засіданні взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор та фахівці Полтавського центру соціальних служб, начальник, спеціалісти, радники та експерти з питань пробації, представники із громадської організації "Світло надії", директори та заступники директорів із навчальних закладів освіти.

Мета круглого столу - залучення та об'єднання усіх можливих ресурсів для надання ефективної допомоги особам, які в силу різних обставин перебувають у конфлікті з законом, однак бажають виправитися та отримати другий шанс - змінити своє життя на краще.

Кримінальним кодексом України запроваджено ряд нових, альтернативних позбавленню волі, видів кримінальних покарань, а також передбачено можливість звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням за умови гарантії його виправлення.

Заступник міського голови Віталій Нікіпелов зазначив, що в Україні пробація є відносно новим інститутом. Проте, як переконує досвід європейських країн, відкриває нові механізми для роботи з правопорушниками:

- Пробація – система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються до засуджених. Полтава стане першим містом в Україні, де створять пілотну модель пробації. Суть її полягатиме у встановленому нагляду за засудженими із покладанням на них певних зобов'язань і обмежень, без ізоляції їх від суспільства. Засудженим дозволятиметься брати участь у певних різновидах діяльності, дотримуючись законослухняної поведінки.

Начальник управління пробації Північно-Східного межрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Ірина Яковець розповіла чому саме Полтаву обрали першою для даного проекту:

– Полтава на сьогодні є флагманом у цій діяльності. Адже усі методики, які надалі застосовуватимуться, вже були апробовані саме в Полтавському регіоні. Тут місцева влада добре розуміє потреби громади і вживає різні заходи для того, щоб її захистити. Окрім того, у Полтаві добре налагоджені зв'язки із громадськими організаціями. Тобто поєдналися три основні складові – люди, ресурси та ініціативи громадським організацій.

Відкрити Центр планують восени у Міському відділі пробації.

Термін перебування на обліку пробації таких осіб становитиме від одного до трьох років. Окрім Полтави, такі установи відкриють у Кропивницькому, Луцьку та Черкасах. В Україні впроваджувати пілотний проект допоможе уряд Канади. Для Полтави спрямували 20 тисяч канадських доларів на закупівлю обладнання та меблів для центру пробації.

Журналістам до відома

11.10.2019, 16:23.  14 жовтня у День українського козацтва та День захисника України в Полтаві відбудуться такі урочисті заходи: Більше інформації

08.10.2019, 16:45.  09. 10. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Більше інформації

25.09.2019, 08:24.  27. 09. 2019 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Подробиці

23.09.2019, 17:18.  25. 09. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.