Календар оновлень:

Заяви прес-служби:Сьогодні, 16:18
Події міста:Сьогодні, 14:42
Документи:Сьогодні, 08:09
Полтавцям до відома:20.08.2019, 14:34
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 21.08.2019, 16:18
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Покладаємось на свої сили – і працюємо. (З засідання міського оргкомітету з підготовки до відзначення 300-ліття Полтавської битви)

19.11.2008, 14:44

Відбулося чергове засідання Оргкомітету з підготовки до відзначення 300-ліття Полтавської битви. Вела його заступник міського голови Лариса Семеняга. Зупинивши на проблемах (тричі переносилося засідання державного оргкомітету, яке так і не відбулося, відсутність необхідних коштів з держбюджету) вона ознайомила членів Оргкомітету з останніми напрацюваннями влади, яка, при байдужості держави, змушена покладатися на власні сили і кошти.

На засіданні було названо такі здобутки в підготовці до відзначення ювілею як реалізація телепроекту „Це моя історія. Полтава", включення Полтави до загальноукраїнських туристичних заходів, зокрема, інформації про заповідник „Поле Полтавської битви" до всеукраїнського іміджевого видання „Україна туристична-2008", проведення Міжнародної конференції „Іван Мазепа та його доба". Започатковано довгострокову вікторину серед учнів „Знавець Полтавської битви".

На тематичному засіданні в Міністерстві закордонних справ України затверджено заходи міжнародного значення. Полтава стане місцем проведення міжнародних художньої виставки „Мистецтво замість гармат", дитячого хореографічного фестивалю, підсумкової наукової конференції. Добрі стосунки налагоджено і з Посольством України в Швеції – в результаті заплановано конкурс історичного спрямування для учнів України, Росії та Швеції.

Перший заступник міського голови Валентин Герасименко поінформував присутніх про хід реставрації історичних пам'яток, кожна з яких закріплена персонально за заступниками мера. Загалом навколо пам'яток виконано частковий благоустрій території, виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення реставраційних та ремонтних робіт. І якщо частина з них у задовільному стані, то деяким – як-от пам'ятному знаку на місці відпочинку Петра І - потрібна глобальна реконструкція. Біля монумента Келіну слід подбати про мощення, а також побудувати під'їзну дорогу до місця командного пункту російського імператора. Кошти на реконструкцію нині є частково. Однак, на ряді об'єктів, зокрема, братській могилі російських воїнів, редутах, першому музеї Полтавської битви, вона ведеться досить активно.

Заступник голови Державної служби з питань національної культурної спадщини Марина Громова, присутня на засіданні, висловила задоволення роботою міської влади. Щодо коштів з державної скарбниці, то більше виділеного Полтава не отримає – вся фінансова потуга спрямована на реконструкцію гетьманської столиці Батурина.

 Голова інформаційного підкомітету Віталій Скобельський ознайомив колег із його роботою, що проходить на трьох рівнях: місцевому, всеукраїнському й міжнародному. Інформація ділиться на два потоки - матеріали з історії та заходи з нагоди відзначення ювілею. До висвітлення теми активно приєдналися чільні телеканали та газети міста. Широка просвітницько-інформаційна кампанія необхідна ще й для того, щоб нейтралізувати вплив російських ЗМІ, які свої погляди на Полтавську битви викладають відверто тенденційно. Наразі опрацьовується проект „Моя Полтава" – тематичні вкладки до полтавських газет.

 Власне засідання Оргкомітету проходило у Музеї історії Полтавської битви, а відтак присутні ознайомилися з ходом реставрації пам'яток безпосередньо на місцях (Могила російських воїнів, редути).

Журналістам до відома

Сьогодні, 16:18.  22. 08. 2019, 09: 15  — зустріч з головою Державної Судової Адміністрації Зеновієм Холоднюком (Кадетський корпус) Докладніше

20.08.2019, 11:40.  21. 08. 2019, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (ПМР, к. 222) Подробиці

19.08.2019, 15:55.  20. 08. 2019, 14: 00  — нарада з питань організації та проведення заходів до Дня підприємця «City fest» (ПМР, кім. 223) Більше інформації

14.08.2019, 15:35.  15. 08. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасових споруд, встановлених незаконно Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.