Календар оновлень:

Події міста:19.09.2020, 09:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Документи:17.09.2020, 15:43
Полтавцям до відома:17.09.2020, 11:14
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.09.2020, 09:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня

15.09.2020, 13:49

Працівники усіх дільниць Комунального підприємства «ЖЕО №2» продовжують проводити дезінфекцію під'їздів багатоповерхових житлових будинків нашого міста спеціальними хлоровмісткими розчинами. Усі ці дії спрямовані для того, аби зменшити розповсюдження гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Тож, сьогодні, 15 вересня, оброблятимуть під'їзди житлових будинків та ділянки біля них за такими адресами:

Вул. Вавілова, 13/42

Вул. Чураївни, 9

Вул. Богдана Хмельницького, 11

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Подробиці

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Більше інформації

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Докладніше

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

19.09.2020, 09:00