ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Завершився чемпіонат Полтавської області з художньої гімнастики

24.03.2015, 16:04

Із 21 по 22 березня у місті Кременчук тривав чемпіонат Полтавської області з художньої гімнастики серед юніорів. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради відрядило на змагання полтавську команду юних гімнасток під керівництвом тренера-викладача КЗ «ПДЮСШ №4» Круглікової Наталії. Спортсменки виступили на відмінну оцінку: посіли І місце в групових вправах з м’ячем та в індивідуальних вправах вибороли весь п’єдестал:

І місце – Сербіченко Діана (тренер Н.Круглакова);

ІІ місце – Буневич Анастасія (тренер Н.Круглакова);

ІІІ місце – Дмитрик Поліна (тренер Я.Беженова).

Лише на 0,18 бали поступилася Дмитрик Поліні у боротьбі за ІІІ місце минулорічна чемпіонка області Локоцька Вікторія, тренер якої також Наталія Круглікова. Дівчина посіла ІV місце.

В щільну шестірку увійшла молода спортсменка Штанько Олександра 2002 року народження, тренера Яни Беженової.

До речі, тренер-викладач Яна Беженова приїздила до Полтави зі східних окупованих територій України півроку тому та працевлаштувалася до комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №4». На сьогоднішній день її спортсменки мають достатній рівень виступів на обласних та всеукраїнських змаганнях з художньої гімнастики.

Вихованка Наталії Круглікової – Теницька Ліза (2002 року народження) за крок до вступу до складу обласної збірної на чемпіонат України виборола VІІ сходинку цих змагань з мінімальним відривом від кременчуцької спортсменки.

Вперше команда Полтави змогла вибороти як особисту, так і командну першість у спортсменок з міста Кременчук. Тепер наші дівчата вирушать на чемпіонат України, який стартує 2 квітня 2015 року у місті Біла Церква.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Докладніше

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Докладніше

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Докладніше