Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:55
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:49
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:47
Документи:03.08.2020, 15:07
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 04.08.2020, 15:55
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Виставка-презентація «Освіта» - допомога полтавським абітурієнтам

20.11.2014, 15:14

Одна з найважливіших проблем сучасної молоді – це вибір професії. Намагаючись допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір, Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів виставку – презентацію навчальних закладів різних рівнів акредитації «Освіта», яка повністю профінансована з міського бюджету.

В урочистій обстановці відкрила виставку заступник міського голови Світлана Порохня, яка у своєму виступі зосередила увагу майбутніх абітурієнтів на важливості правильного вибору майбутньої професії, здачі майбутніх іспитів, на високій якості освіти, яку надають навчальні заклади нашого міста, та можливості отримати якісну освіту та омріяну спеціальність саме у Полтаві.

У виставці взяли участь 32 навчальних заклади Полтави та Міський центр зайнятості. Вперше на виставці були представлені експозиції Військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій та Комп’ютерна академія «ШАГ».

Кожен навчальний заклад представив свої досягнення, навчально-виховну базу, форми навчання, вимоги до абітурієнтів, спеціальності, за якими проводять підготовку спеціалістів. Кожен з відвідувачів виставки мав змогу поспілкуватися з їх представниками, отримати інформаційні буклети, стати учасником майстер-класу, які проводили на виставці з метою реклами різних спеціальностей представники професійно-технічних училищ, ліцеїв та коледжів. Цікавою була і презентація виховної роботи навчальних закладів, адже відвідувачі виставки змогли побачити найталановитішу творчу молодь міста.

Серед відвідувачів виставки було розповсюджено довідник «Освіта». У довіднику міститься інформація про навчальні заклади міста різних рівнів акредитації, яка сприятиме профорієнтації абітурієнтів.

З метою підвищення якості профорієнтаційної роботи, під час діяльності виставки вперше проводився конкурс на кращу презентацію навчального закладу, в якому в якості журі були саме майбутні абітурієнти міста.

Наприкінці роботи виставки-презентації були підведені підсумки конкурсу. Підрахунок голосів проводився у присутності учасників та відвідувачів виставки, безпочередньо на сцені. У конкурсі на кращу презентацію навчальних закладів переможцями стали:

І місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище ім. А.О.Чепіги»;

ІІ – місце – Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічноїосвіти»;

ІІІ – місце - Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави.

Переможці були урочисто нагороджені та отримали подарунки.

Також, при підведенні підсумків роботи виставки дипломами від імені Полтавського міського голови Олександра Мамая за активну участь у роботі щорічної виставки-презентації навчальних закладів м. Полтава «Освіта» були відзначені усі навчальні заклади.

Майбутні абітурієнти та їх батьки мали змогу поспілкуватися і зі спеціалістами Міського центру зайнятості, які надали інформацію щодо працевлаштування, ринку праці, провели анкетування по профорієнтації.

Протягом дня виставку відвідало більше 3 тисяч полтавців та гостей міста.

Переконані, що така спільна плідна робота міської влади та навчальних закладів міста допоможе полтавським абітурієнтам зробити правильний вибір!
Журналістам до відома

Сьогодні, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Більше інформації

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Читати далі

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Подробиці

27.07.2020, 11:01.  28. 07. 2020, 09: 30 - презентація проєкту ОАЗА (WIZORIA Колос, Гоголя, 22) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

04.08.2020, 15:55