Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 14:33
Події міста:Сьогодні, 13:45
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:16
Заяви прес-служби:Сьогодні, 09:04
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.06.2019, 14:33
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Реалізація заходів в рамках проекту «Здорові ми – здорова Україна» триває!!!

04.06.2018, 14:47

31 травня Волонтерський загін "Єдність" кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з біостатистикою ВДНЗУ «УМСА» спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, в рамках проекту "ЗДОРОВІ МИ - ЗДОРОВА УКРАЇНА", провели черговий санітарно-просвітницький захід "Без тютюну в майбутнє йду!" з нагоди Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням.

Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб у XXI столітті проблема паління тютюну зникла.

Організатори зазначили, що основною метою санітарно-просвітницького заходу є захистити теперішнє та майбутнє покоління українців не від руйнівних наслідків для здоров’я, пов’язаних з тютюном, а також соціальних, екологічних та економічних наслідків вживання тютюну.

Під час акції студенти-волонтери проводили опитування з метою вивчення поінформованості полтавчан щодо наслідків тютюнопаління, за що останні отримували вітаміни від мережі аптек «ТРИОЛЬ» та ПАТ «ВІТАМІНИ» м. Умань, а також обмінювали цигарки на цукерки та тематичні наліпки. Паралельно працювала виставка виробів із використаних пачок з-під цигарок, які трансформувалися на будинок, машину, літак, ноутбук та корабель. Під кожним виробом була підрахована його вартість, виходячи із кількості використаних пачок.

Тютюнопаління є найважливішою проблемою здоров’я населення. В останнє десятиліття стрімко збільшується питома вага підлітків-курців. Куріння серед молоді є своєрідним стилем поведінки, як серед юнаків, так і серед дівчат. У той же час, куріння викликає підвищення частоти пульсу, концентрацію цукру в крові, сприяє легкій збудливості кори головного мозку, має розслаблюючу дію на периферичні м'язи. Такий вплив є причиною цілого ряду хронічних захворювань, провокує розвиток онкологічних, серцево-судинних недугів, захворювань органів дихання і навіть призводить до передчасної смерті.

Поради від професійних волонтерів тим, хто бажає кинути курити:

Визначте день припинення куріння. Назвіть його Днем здоров’я. Бажано, щоб він був у межах двох тижнів з моменту прийняття рішення.

У період до повної відмови від куріння (один-два тижні), приймайте аскорбінову кислоту (вітамін С) по 200-300 мг в день.

Попросіть родичів, знайомих, друзів підтримати Вас у цьому починанні. Ще краще розпочинати відвикати від куріння разом з кимось із своїх друзів.

Попросіть своїх знайомих категорично відмовляти вам у проханні закурити.

На пропозицію знайомих закурити – відмовляйте.

Поступово зменшуйте кількість викурених цигарок на одну-три штуки.

Намагайтеся до кінця не викурювати цигарку, оскільки в її останній частині міститься найбільше шкідливих речовин.

Збільшуйте інтервал між курінням. Не робіть глибоких затяжок.

Не залишайте в кімнаті недокурки, викидайте їх одразу.

Щонайменше на два-три тижні виключайте зі свого раціону міцний чай, каву, гострі й солоні продукти. Вживайте більше рослинної їжі, соків, мінеральної води та не переїдайте. Це допоможе легше перенести утримання від куріння.

Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

При бажанні закурити займіться справою, або ж замініть цигарку жувальною гумкою, а не цукерками, сухарями.

Кидайте курити раз і назавжди, не торкайтеся до цигарок навіть з метою «експерименту».

Слід пам'ятати, що кинути палити легше сьогодні, ніж завтра! Бережіть себе!

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради висловлює подяку нашим партнерам: мережі аптек «ТРИОЛЬ» м. Полтава та ПАТ «ВІТАМІНИ» м. Умань.

Журналістам до відома

Сьогодні, 09:04.  27. 06. 2019 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої незаконно Більше інформації

25.06.2019, 15:34.  26. 06. 2019, 10: 00 - засідання чергової двадцять четвертої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання (ПМР, к. 222) Подробиці

24.06.2019, 14:29.  25. 06. 2019, 16: 00  — вручення сертифікатів про проходження «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» (ПМР, к. 222) Читати далі

24.06.2019, 14:17.  28 червня о 19. 00- святкова концертна програма Міського духового оркестру «Полтава» з нагоди Дня Конституції України (Петровський парк) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.