Календар оновлень:

Полтавцям до відома:02.06.2020, 16:40
Документи:02.06.2020, 14:42
Події міста:02.06.2020, 13:50
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 02.06.2020, 16:40
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

З прес-конференції міського голови

28.10.2008, 20:09

По завершенні сесії міський голова Андрій Матковський провів для представників ЗМІ прес-конференцію. Він прокоментував низку прийнятих рішень, а відтак зупинився на ситуації, що виникла навколо ринку „Книжкове джерело”. Сьогодні група людей, які здебільшого до ринку жодного відношення не мають, прийшли з пікетом під стіни міської ради. Агресивно налаштовані пікетувальники протестували проти перенесення ринку, про що недавно прийняла рішення чергова сесія міської ради.

Справа в тім, що з 2000 року ринок існував на території, яку підприємство «Універсал УТОГ» орендувало у міста і брало з підприємців ринковий збір. За цей час практично жодної копійки не було вкладено задля поліпшення його роботи.. Знайшовся інвестор, який зобов’язався поруч побудувати новий сучасний книжковий ринок з усіма зручностями як для покупців, так і для підприємців. Усі затрати інвестор за угодою має взяти на себе.

 Андрій Матковський не виключає, що акцію сплановано і підготовлено керівництвом підприємства „Універсал УТОГ. Причиною таких дій може бути страх дирекції втратити таке привабливе джерело прибутків і тому звернувся до правоохоронних органів, щоби ті перевірили, скільки грошей за оренду збирається і скільки йде на рахунок безпосередньо підприємства, чи йдуть кошти повз нього. „Універсал УТОГ” просто не має змоги утримувати „Книжкове джерело” в гідних умовах, і це може кожен побачити на власні очі, але, схоже, прагнення мати доходи на ринку переважає все інше.

Інтереси підприємців, які на ньому працюють, і полтавців, які там купують книги, береться захистити міська влада. Жодне робоче місце не зникне, а перенесуть ринок на нове місце лише тоді, коли інвестор збудує там справді сучасні павільйони, подбає про зручності і побутове забезпечення тощо. Щоб зняти напругу, створену недостатньою поінформованістю, а то й свідомою дезінформацією підприємців, влада влаштує додаткову робочу зустріч. На ній книготоргівці, депутати, інвестор остаточно визначаться з проблемними питаннями. Вивчається пропозиція розташування торгівлі книгами і на ринку „Полімпекс”. Що стосується допомоги цьому специфічному підприємству, то вона міською владою надається, йдеться перш за все про соціальну підтримку працівників.

 Андрій Матковський повідомив журналістам про завершення роботи Полтавського технікуму транспортного будівництва над дослідженням умов перевезення пасажирів у місті. Розлогіше про результати говоритимуть на спеціальній презентації, а поки що міський голова акцентував на необхідності оптимізувати структуру автобусного транспорту. Фахівці рекомендують кількість нині діючих 565 автобусів скоротити до 340. Вони радять збільшити кількість автобусів великої місткості, а кількість особливого малого класу («Газелей») - значно зменшити. Причина – неякісні послуги і завантаження доріг. Натомість завдяки поліпшенню управління рухом зменшиться інтервал. Переглянуть і кількість маршрутів: з 88-ми буде 58 (бо вони іноді дублюють один одного). Висновки досліджень ляжуть в основу програми реформування громадського транспорту, яку винесуть на затвердження сесії і реалізовуватимуть протягом двох років. В місті є підприємства, які готові закупити нові, сучасні комфортабельні автобуси, які відповідають усім діючим вимогам, у тому числі й екологічним.

 Окремо Андрій Матковський зупинився на складній проблемі початку опалювального сезону. Мер гостро й принципово розкритикував існуючий стан речей, коли заручниками несправедливих, постійно зростаючих і невідшкодованих цін на газ стають мешканці. За словами міського голови, інакше як справжнім знущанням над людьми це назвати не можна. Покриття різниці в тарифах на газ і тепло має передбачати Державний бюджет, бо містам цих коштів узяти ніде. Андрій Матковський вкотре нагадав: особливо принизливо платити шалені гроші Полтавщині – регіону, де видобувається третина нафтогазових запасів держави. А може, риторично запитує мер, краще пустити на оплату за газ ті, що передбачено на дочасні парламентські вибори ?

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Подробиці

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.