Календар оновлень:

Документи:19.02.2020, 16:05
Події міста:19.02.2020, 14:28
Заяви прес-служби:19.02.2020, 11:16
Полтавцям до відома:17.02.2020, 16:40
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.02.2020, 16:05
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

28.07.2017, 14:00

28 липня відбулося засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яке провів її голова Сергій Луценко.

Під час засідання депутати розглядали поточні та планові питання комісії, зокрема такі, що стосуються відповідності електронних петицій встановленим вимогам “Порядку розгляду електронних петицій”, а також подання депутатів Полтавської міської ради.

Так, розглянули питання щодо доцільності розміщення електронної петиції гр. Світалки В. П. про перешкоджання навмисним підпалам колишньої вечірньої школи по вул. Павленківській встановленим вимогам “Порядку розгляду електронних петицій”.

Начальник управління майном комунальної власності Наталія Курнакова повідомила, що, починаючи з 2015 року і по цей час, приміщення пропонувалося для здачі в оренду, проте, орендаря так і не знайшли.

За інформацією заступника начальника управління освіти Ірини Надіної, дана будівля знаходиться на балансі управління освіти, проте до мережі закладів освіти не відноситься. Через це обслуговувати дане приміщення управління не має підстав. Разом з тим, Ірина Надіна повідомила, що після того, як припинився договір оренди, на віконних та дверних пройомах ставили щити, аби ніхто не мав доступу до будівлі. Та з часом їх зняли і приміщення стало занепадати.

Голова депутатської комісії Сергій Луценко зауважив, що дане питання є вкрай важливим:

- Я вважаю, що це питання повинне вирішуватися уже сьогодні, а не чекати поки набереться необхідна кількість голосів для його розгляду.

Сергій Луценко розповів, що напередодні засідання постійної комісії, він відвідав будівлю колишньої вечірньої школи, протягом години оглядав приміщення та спілкувався з людьми, що знаходилися в будівлі та поблизу неї. Сергій Павлович повідомив, що на даний час там перебувають люди без постійного місця проживання, які через необережність і спричиняють пожежі. Окрім цього, депутат продемонстрував відеозапис розмови з чоловіком, що мешкає в приміщенні.

Після детального обговорення питання, депутатської комісією було прийняте рішення розмістити дану петицію на сайті міської ради. Окрім цього, буде створено робочу групу за участю депутатів міської ради, управління майном комунальної власності, управління освіти та правоохоронних органів, аби разом знайти шляхи збереження будівлі. Дана пропозиція була підтримана членами депутатської комісії одноголосно.

Серед іншого, на розгляд депутатської комісії було представлене питання щодо відповідності електронної петиції гр. Шелег Т. В. Про бездіяльність ТОВ “Горизонт” у виготовленні технічної документації на земельну ділянку встановленим вимогам.

Після детального розгляду питання, депутати взяли до відома інформацію, стосовно петиції та надали доручення управлінню звернень громадян надати відповідь щодо відсутності можливості розміщення представленої петиції на сайті, оскільки земельна ділянка, про яку йде мова в петиції, знаходиться за межами міста. А, отже, не належить до компетенції Полтавської міської ради.

Окрім цього, під час засідання комісії, депутати розглянули подання депутата міської ради Юліана Матвійчука щодо проекту рішення “Про звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо важливості прийняття Закону України “Про цивільну зброю та боєприпаси”. Даний проект рішення було вирішено відправити на доопрацювання з подальшим його розглядом.

Розглянули під час засідання і подання депутата Вадима Ямщикова, які стосуються внесення змін до “Положення про постійні комісії Полтавської міської ради” у частині проведення онлайн трансляцій постійних депутатських комісій Полтавської міської ради та у частині публікації на сайті інформації щодо засідань постійних депутатських комісій.

Ці проекти рішення також вирішено доопрацювати та в подальшому розглянути на засіданні депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Журналістам до відома

19.02.2020, 11:16.  Перелік заходів на 20. 02. 2020 Докладніше

18.02.2020, 16:42.  Перелік заходів на 19. 02. 2020 Докладніше

17.02.2020, 16:18.  Перелік заходів на 18. 02. 2020 Подробиці

14.02.2020, 10:12.  Перелік заходів на 15. 02. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.