Календар оновлень:

Документи:13.07.2018, 16:04
Події міста:13.07.2018, 14:32
Відеоблог:13.07.2018, 08:49
Полтавцям до відома:12.07.2018, 09:27
Заяви прес-служби:26.06.2018, 10:48
 
Останнє оновлення: 13.07.2018, 16:04
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавські фахівці взяли участь в засіданні Координаційної ради проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

07.08.2017, 10:10

З 4 по 6 липня у м. Вінниці проходило засідання Координаційної ради проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Учасниками Координаційної ради від Полтави стали фахівці КО “Інститут розвитку міста” на чолі з його директором Юрієм Левченком. Також, участь в засіданні взяли директор департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Білоцей, професор з Німеччини доктор Бреннер, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Матіас Брандт та інші.

Відкрив засідання Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що цей проект є важливим для усієї України та, зокрема, для Вінниці.

Далі в програмі засідання були виступи представників міст учасників проекту, які у своїх звітах поінформували про актуальні питання реалізації проекту та подальші кроки в роботі. Нагадаємо: даний проект уже реалізують 4 міста-учасника, серед яких Вінниця, Житомир, Чернівці, Полтава.

Про те, яким чином реалізується проект саме в Полтаві усім присутнім розповів директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко. У своїй доповіді він наголосив не лише на тому, що вже зроблено, але й окреслив подальші дії реалізації проекту.

- На даний момент визначено основні напрями, в яких потрібно працювати при створенні стратегії «Інтегрованого розвитку міста Полтави 2030», - розповів Юрій Левченко. - Це диверсифікація економіки, посилення статусу Полтави, як регіонального центру, реформування транспортної інфраструктури і мобільності, розвиток туризму, рекреації, культури, напрям житлової інфраструктури, довкілля та екологія. По кожному із цих напрямів створені тематичні робочі групи, до складу яких входять експерти та фахівці від влади, громади, бізнесу.

Загалом, під час заходу розглянули наступні питання: актуальний стан реформування містобудівної діяльності в Україні, реформування законодавчої та нормативної бази в сфері міського розвитку і містобудування, презентація нового проекту закону з просторового планування в Україні, організаційні моделі для управління моніторингу міського розвитку та містобудування на рівні міської ради.

Також, під час засідання відбулася презентація випускних проектів учасників школи «CANactions». 4 представника з Полтави мали змогу протягом навчального року вивчати в елітній міжнародній школі все, що пов’язано з сучасним просторовим розвитком міста. Так, ними був створений випускний проект: «Як досягти консенсусу щодо Полтавської набережної», який був презентований та обговорений на засіданні. Окрім цього, обговорили питання продовження навчального курсу для полтавців в школі «CANactions 2017-2018».

Окрім цього, в рамках засідання Координаційної ради, 5 липня у Вінниці офіційно відкрили офіс проекту та інформаційного центру «Інтегрованого розвитку Вінниці 2030». Перший такий офіс було відкрито 16 березня в м. Полтава. До кінця року також планується відкриття подібних офісів в Житомирі та Чернівцях.

Цього дня, всі запрошені мали можливість ознайомитись з демо-проектом від Полтави. Ним став майданчик та вхідна група на території парку «Перемога». Також були представлені цілі, процедури, відкриті питання щодо інфраструктурних проектів, які будуть реалізовані в містах учасниках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні 2030» у 2018 році.

Обговорені питання мають на меті 100-відсоткову їх реалізацію. Втілюватись в життя заходи або демо та інфраструктурні проекти будуть за кошти Німеччини та українських муніципалітетів.

Всі ці дії допоможуть містам на шляху створення інтегрованих процесів в громадах, залучення інвестицій в міста, створення умов для активної співпраці влади, громади, бізнесу.

Журналістам до відома

26.06.2018, 10:48.  Заходи з нагоди відзначення 22- річниці Конституції України Читати далі

20.06.2018, 08:12.  22 червня о 10: 00  — хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни в Україні Більше інформації

15.06.2018, 13:20.  Щодо реєстрації на концерт з нагоди відзначення Дня молоді у Полтаві Подробиці

06.06.2018, 10:41.  7 червня 2018 року 10: 30 - презентація Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.