Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 11:34
Відеоблог:Сьогодні, 10:35
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:12
Документи:22.03.2018, 14:24
Заяви прес-служби:16.03.2018, 14:29
 
Останнє оновлення: 23.03.2018, 11:34
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

18.05.2017, 11:48

18 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яку провів її голова Сергій Луценко.

На порядку денному – розгляд питань щодо відповідності електронних петицій встановленим вимогам «Порядку розгляду електронних петицій».

Так, члени комісії розглянули петицію Олександра Русіна про взяття до комунальної власності міста газотранспортної мережі та інфраструктури. Дане питання було винесене на розгляд комісії, оскільки виникли сумніви, щодо відповідності петиції встановленим вимогам.

У тексті петиції Олександра Русіна йде мова про повернення територіальної громаді міста та передачу на позабалансовий облік управлінню міського господарства ПМР майна підвідної газової мережі та інфраструктури.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько зауважив, що газова мережа ніколи не перебувала на балансі управління, тож, відповідно, і поверненню вона не підлягає. Так, дане питання не входить до повноважень Полтавської міської ради.

Голова комісії Сергій Луценко зазначив, що тема, яку піднімає у своїй петиції Олександр Русін – є важливою для територіальної громади міста, однак, через невідповідність вимогам «Порядку розгляду електронних петицій» вона не може бути оприлюднена на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету.

Розглянули під час засідання і електронні петиції громадянина Володимира Романенка, які стосувалися перевиборів міського голови та перевиборів депутатського корпусу м. Полтави.

Начальник юридичного управління міськвиконкому Інна Сорока зауважила, що дане питання не належить до компетенції Полтавської міської ради, оскільки не міська рада визначає порядок проведення перевиборів, а Закон України. Законом же не передбачений механізм проведення виборів через петицію.

У зв'язку з невідповідністю вимогам «Порядку розгляду електронних петицій», управлінню звернень громадян було доручено підготувати відповідь ініціатору вищезазначених петицій щодо відсутності можливості їх розміщення на офіційному сайті міської ради, надавши обґрунтування даного рішення.

Журналістам до відома

16.03.2018, 14:29.  Новий проект музею історії Полтавської битви Докладніше

13.03.2018, 14:24.  15. 03. 2018, 11: 00 - презентація та обговорення Стратегії сфери розвитку «Посилення статусу Полтави як регіонального центру» Читати далі

06.03.2018, 09:58.  6 березня, о 14. 00 - відкриття у парку Івана Котляревського Алеї пам'яті полеглих захисників на Сході України Докладніше

06.03.2018, 08:58.  8 березня у м-ні Левада відбудеться святковий забіг на 5 кілометрів Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.