Календар оновлень:

Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:40
Заяви прес-служби:Сьогодні, 16:18
Події міста:Сьогодні, 14:56
Документи:Сьогодні, 14:06
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.02.2020, 16:40
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Міський голова Олександр Мамай зустрівся із представниками Державного Департаменту США

10.02.2015, 13:24

У приміщені Полтавської міської ради відбулась зустріч міського голови Олександра Мамая з директором департаменту управління навколишнього середовища, науки і техніки та здоров'я Державного Департаменту Сполучених Штатів Раффі Баліаном, представниками економічного відділу Посольства США в Україні та експертами Регіонального екологічного центру для Центральної і Східної Європи.

Державний Департамент Сполучених Штатів Америки і Регіональний екологічний центр для Центральної і Східної Європи починають співробітництво в реалізації проекту під назвою «Місцеві екологічні та енергетичні плани для сталого розвитку, диверсифікації джерел енергії та громадської активності в Україні» та запрошують Полтаву в якості міста-партнера проекту.

Проект «Місцеві Екологічні та Енергетичні Плани для Сталого Розвитку, Диверсифікації Джерел та Громадської Активності в Україні» передбачає інтеграцію екологічних та енергетичних питань в процеси планування місцевого розвитку, посилення потенціалу місцевих органів влади та визначення інвестиційних можливостей для реалізації пріоритетних екологічних та енергетичних проектів.

Міський голова Олександр Мамай зазначає, що проект може принести користь для Полтави, адже у складні часи, які переживає сьогодні Україна впроваджувати заходи з ефективного енергозбереження – необхідність.

Даний проект сприятиме демократизації суспільства шляхом заохочення участі різноманітних зацікавлених сторін, прозорості у прийнятті рішень, створення стійких, побудованих на довірі, відносин між представниками влади та громадським суспільством, які працюють разом з метою покращення якості життя у місті та використання найкращих практик сталого розвитку.

Очікувані результати проекту включають покращене екологічне планування, розроблені Місцеві Екологічні та Енергетичні Плани Дій в містах-партнерах проекту, визначені джерела фінансування для реалізації пріоритетних екологічних проектів, а також, в цілому, покращене управління природними ресурсами.

Сторони спілкувалися про можливі шляхи співпраці, ознайомили представників міської влади з процесом розроблення місцевих екологічних та енергетичних планів та обговорили дії на майбутнє.

Журналістам до відома

Сьогодні, 16:18.  Перелік заходів на 18. 02. 2020 Подробиці

14.02.2020, 10:12.  Перелік заходів на 15. 02. 2020 Подробиці

13.02.2020, 15:15.  Перелік заходів на 14. 02. 2020 Більше інформації

12.02.2020, 10:51.  Перелік заходів на 13. 02. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.