Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:33
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:44
Полтавцям до відома:Сьогодні, 14:41
Документи:08.07.2020, 13:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 09.07.2020, 15:33
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Земляні роботи та відновлення територій під пильним наглядом інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом м. Полтави

25.07.2017, 08:46

Працівники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжують здійснювати контроль за утриманням територій міста в належному стані та дотримання вимог Правил благоустрою міста Полтави суб'єктами господарювання.

24 липня начальник інспекції Володимир Рак провів черговий рейд, під час якого особливу увагу приділив виконанню земляних робіт та відновленню об'єктів благоустрою після їх виконання. Зокрема, під час інспекції він відвідав ділянку по вулиці Серьогіна, де вже протягом 4 місяців виконуються такі роботи.

На початку квітня ДП «Мекомсервіс» отримало дозвіл на порушення об'єктів благоустрою для встановлення зовнішніх інженерних систем. Дозволом визначений термін проведення робіт - 2 місяці. Проте, до зазначеної у дозволі дати земляні роботи на ділянках вулиць Комарова та Серьогіна завершені не були.

- До 25 травня усі роботи мали закінчитись, але цього не сталося. Більше того, не були виконані роботи по відновленню благоустрою, - зазначив Володимир Рак. - Аби підприємство привело усе до ладу, ми пішли їм на зустріч та продовжили дозвіл на проведення робіт ще на 2 місяці.

Відповідно до статті 59 п. 1 Правил благоустрою, виконавці до початку і в ході виконання робіт зобов'язані: місце проведення земляних робіт, а саме траншеї, огородити щитами, при необхідності установити сигнальні стрічки, у місці проведення земляних робіт по всьому периметру встановити відповідні дорожні знаки.

Крім того, під час проведення земляних робіт необхідно огороджувати дерева дерев'яними щитами та захищати їх від пошкодження. Категорично заборонено залишати на проїжджій частині вулиць, тротуарах, газонах землю та будівельне сміття. Володимир Рак також зазначив, що під час проведення земляних робіт необхідно здійснювати вивіз вибраного ґрунту.

Вже протягом 4 місяців по вулиці Серьогіна та Комарова земля складується поруч із траншеєю. Через це відбувається забруднення пішохідної частини вулиці та обмежується вільний в'їзди до автостоянок. Огорожа місця проведення земляних робіт відсутня і лише після перевірки інспекції тут з'явилася сигнальна стрічка.

Уже сьогодні, 25 липня, спливає строк дії другого дозволу. Проте, роботи на ділянках протяжністю у 800 м по вулиці Серьогіна та 600 м по вулиці Комарова не завершені.

Співробітники інспекції розповідають: з приводу порушень Правил благоустрою зверталися безпосередньо до керівництва вищезазначеного підприємства, проте ні генеральний директор Олег Гриценко ні комерційний директор Віктор Кузьменко на контакт не пішли та для складання протоколу про порушення до Інспекції не з'явилися. Про причини затягування робіт також не повідомляють.

У планах інспекції - провести зустріч з представниками ДП «Мекомсервіс», з приводу виниклої ситуації, та вирішити питання про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Володимир Рак звертається до суб'єктів благоустрою з проханням дотримуватися Правил благоустрою міста Полтава, адже їх виконання забезпечує привабливий вигляд міста, а також зручне пересування його дорогами та тротуарами.

Рейди-перевірки дотримання Правил благоустрою проводитимуться працівниками інспекції і надалі.

Журналістам до відома

Сьогодні, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Подробиці

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Подробиці

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Докладніше

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

09.07.2020, 15:33