Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:48
Документи:Сьогодні, 14:30
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:12
Полтавцям до відома:21.05.2018, 13:11
Відеоблог:21.05.2018, 09:15
 
Останнє оновлення: 22.05.2018, 16:48
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із інформаційного засідання щодо розробки та впровадження проектів ПРОМІС

01.03.2017, 15:16

По завершенню офіційної зустрічі очільника Полтави Олександра Мамая із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком та керівництвом інших міст-партнерів проекту ПРОМІС (партнерство для розвитку міст), в Полтавській міській раді відбулось засідання для представників органів місцевого самоврядування міст Полтава, Миргород, Кременчук та Горішні Плавні. Мета засідання – ознайомлення з умовами та порядком розробки і впровадження проектів за сприяння/співфінансування Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку.

Під час інформаційного засідання «Умови розробки і впровадження проектів в рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку» обговорювалися питання впровадження таких проектів, етапи їх підготовки, подання, ухвалення заявок.

В обговоренні сфер введення пропозицій, окремої уваги звернули удосконаленню якості надання послуг вимушено переміщеним особам, створення або удосконалення Центрів надання адміністративних послуг, ініціативи, спрямовані на удосконалення механізму залучення та участі громадян у прийнятті рішень на рівні міста. Поспілкувалися і про врахування пріоритетів гендерної рівності та екологічної збалансованості при впровадженні проектів.

Представники міст-партнерів ПРОМІС висловили свої думки щодо впровадження проектів з демократичного врядування та розвитку.

У Полтаві з проектами вже визначились. 28 лютого закінчився термін їх подачі. Більше 30 ідей розвитку міста у різних галузях життєдіяльності запропонували полтавці. Незабаром буде визначено ті, які втілюватимуть у життя.

Довідково:

Проект «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) впроваджується в Україні з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

Проект спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Партнерами Проекту є:

- Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;

- Міністерство економічного розвитку і торгівлі України;

- Асоціація міст України (АМУ);

- Обласні ради та обласні державні адміністрації чотирьох визначених областей ( Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська області);

- 16 обраних міст-партнерів, безпосередньо або через утворені партнерські об'єднання.

23 грудня 2015 року між Полтавською міською радою та Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» підписано Меморандум про співпрацю.

17 березня 2015 року рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради створено Дорадчий комітет з ефективного врядування і розвитку.

В розробці Стратегічного плану також приймають участь фахівці комунальної організації «Інститут розвитку міста».

26 травня 2016 року на засідання Дорадчого комітету консультантами Проекту було проінформовано про методологію та перші кроки щодо формування Стратегічного плану та прийнято рішення щодо створення Робочої групи.

Вже є результати спільної роботи з Проектом, а саме: підготовлено профіль громади, проведено та підготовлено звіт про результати опитування громадської думки, проведено роботу з визначення бачення розвитку та Місії міста Полтави, визначення напрямів економічного розвитку міста, з проведення SWOT-аналізу економічного розвитку міста.

8 лютого 2017 року на засіданні робочої групи розглянуто найважливіший етап розробки Стратегії - це пропозиції щодо ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації до Стратегії економічного розвитку.

28 лютого 2017 року зібрано ідеї проектів з розробки Стратегії та за результатами цієї роботи формується Каталог проектів місцевого економічного розвитку на період до 2019 року.

Журналістам до відома

Сьогодні, 08:12.  22. 05. 2018, 11: 00 - презентація та обговорення Концепції сфери розвитку «Туризм та культура» Подробиці

21.05.2018, 12:01.  23–24. 05. 2018 - універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук» Читати далі

18.05.2018, 09:48.  19. 05. 2018 р. з 11: 00 - «Всеукраїнський протест проти притравки тварин» (фойє ТЦ «Київ») Читати далі

17.05.2018, 16:26.  Увага! Уточнення часу урочистого відкриття І-го міського інформаційно-туристичного кіоску (в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв) — 18 травня о 10 годині в Галереї мистецтв урочисте відкриття Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.