Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 09:49
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:04
Документи:Сьогодні, 00:00
Заяви прес-служби:09.07.2020, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 14.07.2020, 09:49
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Історична Полтава для Президії Всеукраїнської студентської ради

05.03.2013, 13:43

Президія Всеукраїнської Студентської Ради при Міністерстві освіти і науки України провела своє засідання на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Активність студентів провідного вищого начального закладу Полтавської області вже помітили за межами регіону. Так, заступником голови Всеукраїнської Студентської Ради було обрано студента ПолтНТУ Ігоря Реву.

У засіданні взяли участь начальник відділу гуманітарної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Храпатий, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Ромас та голови органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів області та країни.

Відкрив засідання Президії ВСР голова ради ректорів Полтавського регіону, ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, який у своїй промові відмітив, що сьогодні врахування позиції студентських лідерів є важливою складовою в процесі реформування вищої освіти країни.

З вітальним словом виступив Сергій Храпатий, який наголосив на важливості розвитку студентського руху в Україні та побажав плідної праці присутнім. Всеукраїнська студентська рада сьогодні виходить на новий рівень і зможе підняти авторитет та довіру студентів до органів студентського самоврядування ВНЗ України.

Основним питанням дня для учасників засідання були реформи освітньої галузі. Більше повноважень органам студентського самоврядування в управлінні ВНЗ, покращене фінансування – саме це передбачає новий законопроект, зареєстрований Верховною радою.

До ПолтНТУ цього дня з’їхалися представники ледь не усіх студентських рад держави. Ті молоді люди, які не змогли бути присутніми на заході, взяли участь у дискусіях завдяки комп’ютерним технологіям – скайпу.

Члени Президії ВСР та присутні обговорили організаційні питання, щодо вдосконалення діяльності регіональних колегій, комітетів Секретаріату ВСР. Протягом засідання активно тривали обговорення та дискусії. Було прийнято рішення щодо проведення ряду заходів для студентської молоді України, які б були направлені на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку, підняття довіри студентів до органів студентського самоврядування та підвищення авторитету студентських організацій вищих навчальних закладів України.

Також на засіданні обговорено питання необхідності створення методичних рекомендацій щодо діяльності органів студентського самоврядування, пільгового проїзду для студентів в громадському транспорті, підтримки діяльності студентських наукових товариств, співпраці між органами студентського самоврядування.

Після засідання управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради для членів засідання президії Всеукраїнської Студентської ради організувало та провело екскурсії до музею дальньої та стратегічної авіації, а також до музею Великої Вітчизняної Війни, який знаходиться на території однієї з військових частин міста.

Музей дальньої та стратегічної авіації запропонував студентській молоді екскурсію на теми "Авіація в роки Великої Вітчизняної війни", "Історія створення й розвитку реактивної авіації (1946 – 1998 р.)", "Розвиток вітчизняної винищувальної й винищувально-бомбардувальної авіації".

Під час екскурсії молодь змогла ознайомитись з різними моделями літаків, дізнатись про їх характеристики та технічні можливості. Найцікавішим моментом було відвідування салону одного з літаків, де можна було посидіти за штурвалом справжнього літака. Також під час екскурсії молодь була ознайомлена з історією відкриття пам’ятного знаку загиблим воїнам 169-ї авіаційної бази особливого призначення в червні 1944 року та пам’ятного знаку під назвою «Втеча з пекла», присвячений нашому співвітчизнику Михайлу Ємцю. Цікавою була екскурсія в музеї Великої Вітчизняної Війни на території військової частини.

Гості залюбки ознайомились з історією нашого міста, видатними людьми, героїчними сторінками життя славетної Полтави та залишились приємно вражені побаченим.

Журналістам до відома

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Подробиці

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Докладніше

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Подробиці

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

14.07.2020, 09:49