Календар оновлень:

Заяви прес-служби:25.09.2020, 16:24
Події міста:25.09.2020, 16:09
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Документи:25.09.2020, 09:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.09.2020, 16:24
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем підприємця

30.08.2013, 17:41

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця!

Ви відіграєте надзвичайно важливу роль у формуванні, становленні та розвитку національної економіки України, вирішенні соціально-економічних проблем. Завдяки вам зростає добробут громадян, створюються нові робочі місця, підвищується конкурентоспроможність вітчизняних товарів та послуг, забезпечується наповнення місцевих бюджетів і державної скарбниці.

Міська влада ставить одним зі своїх пріоритетних завдань створення в Полтаві належних умов для ведення бізнесу та усунення бар'єрів на шляху його розвитку, адже вбачає в підприємцях своїх надійних партнерів та друзів!

Тож від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, удачі та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів. Нехай у вашій діяльності вас супроводжують надійні партнери та добросовісні конкуренти. А рідні та близькі зігрівають теплом любові після важких робочих буднів.

Щастя і добробуту вам і вашим родинам!

Зі святом!

З повагою

Олександр МАМАЙ,

міський голова Полтави

Інші новини за цей день:

Вітання голови ради підприємців Юрія Левченка з Днем підприємця —16:31
Підприємці — надійні партнери влади! —14:12
Посвята першокласників у миттєвостях —13:50
Юні полтавські футболісти — серед кращих! —13:29
Пишаємося полтавськими спортсменами! —13:05
Більше сотні юних полтавців змагались у веслуванні —11:11
Запрошуємо дітей займатися в секціях дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста! —10:46
За минулий тиждень у Полтаві народилося 100 малюків —10:13
Визначили найвправніших —09:22
Відбувся 3-й традиційний шаховий фестиваль —08:11

Журналістам до відома

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Читати далі

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Читати далі

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Читати далі

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

25.09.2020, 16:09