Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 17:41
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:44
Документи:Сьогодні, 14:20
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:01
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 07.07.2020, 17:41
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Працівників найгуманнішої галузі привітали з професійним святом

13.06.2019, 11:52

З нагоди відзначення Дня медичного працівника, 12 червня у палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості. На захід запросили працівників медичної сфери як міського так і обласного підпорядкування. Аби охопити якомога більшу кількість учасників дійства, влаштували два свята.

Серед присутніх на дійстві, як лікарі з уже великим стажем та значними досягненнями, так і ті, хто нещодавно розпочав свій трудовий шлях в галузі медицини. З-поміж них, – старша медсестра кардіологічного диспансеру Наталія Шуприк. Згадуючи той момент, коли вирішила обрати лікарську професію, говорить – доля усе вирішила за неї:

– Мій вступний іспит виявився доленосним. Я дуже переживала, проте усе здала на відмінно, і тоді вже вибір перестав бути вибором. Я працюю з 1996 року, і того часу жодного разу не пошкодувала про обраний життєвий шлях.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила, що у Полтаві проживають понад 12 тисяч медиків, з яких 5 – працюють у міських лікувальних закладів. А міська влада намагається постійно підтримувати галузь медицини, аби вона розвивалася.

– Важливо, що всі ви, як фахівці обласних установ так і міських, дійсно працюєте у єдиному медичному просторі. І об'єднує вас, наразі, не тільки ця зала, але і в першу чергу, повсякдення напружена праця, – зауважила Людмила Бойченко, звертаючись до присутніх на урочистостях. –До закладів сімейної медицини щорічно реєструється понад 1 млн. відвідувань. За цей же період у міських закладах вторинного рівня проводиться до 20 тисяч оперативних втручань. Третинна ланка, яку представляють обласні заклади, застосовує сучасні високотехнологічні методи лікування. Силами бригад екстреної медицини та медицини катастроф щорічно здійснюється майже 100 тисяч виїздів до полтавців.

Заступник міського голови подякувала всім за доброту, гуманність, благородність та професіоналізм. Кращим з кращих ­– вручила нагороди за плідну працю та відданість територіальній громаді.

Окрім того, на усіх присутніх чекала концертна програма за участі талановитих артистів не лише з Полтави.

Надагаємо, з нагоди професійного свята, на виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота», працівники медичної галузі отримали матеріальну допомогу по 700 гривень.

Довідково: Керівництво міста постійно вишукує можливості для додаткового фінансування галузі. У поточному році на капітальні видатки додатково вже передбачено більше 63 млн. грн., з них на проведення капітальних ремонтних робіт у міських лікувальних закладах виділено кошти у сумі 38 млн. грн. та на придбання обладнання – понад 25 млн. грн. Ще близько 40 млн. грн. планується виділити на капітальний ремонт двох відділень дитячої міської лікарні.

Зважаючи на те, що Полтава є пілотним регіоном по впровадженню реформ, у 2019 році виділено 8 млн. грн. для комп'ютеризації міських медичних закладів вторинного рівня, та розглядається питання щодо виділення додатково понад 2 млн. грн. на завершення створення у кожному закладі локальних комп'ютерних мереж.

У поточному році спільно з керівництвом області на 100 відсотків вирішено проблему щодо забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет. Загалом на ці потреби виділено більше 15 млн.грн.

Серед найближчих пданів на поточний рік – введення у експлуатацію після капремонту неврологічного відділення 1-ї міської лікарні; завершення ремонтних робіт у приймально-діагностичному та травматологічному відділеннях 3-ї міської лікарні; відкриття бальнеологічного відділення 3-ї міської поліклініки та харчоблоку 2-ї міської лікарні. Розпочаті капітальні ремонти амбулаторій сімейної медицини у селищах Івонченці та Лісок.

Журналістам до відома

Сьогодні, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Докладніше

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Читати далі

02.07.2020, 13:22.  03. 07. 2020, 09: 00 - демонтаж металевих стовпчиків, встановлених без відповідних дозвільних документів за адресою вул. Олеся Гончара, 4-а Подробиці

01.07.2020, 17:10.  02. 07. 2020, 10. 00 - збори членів ГО «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області» (майдан Незалежності, 24) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

07.07.2020, 17:41