Календар оновлень:

Події міста:26.05.2020, 16:43
Документи:26.05.2020, 09:09
Полтавцям до відома:25.05.2020, 16:16
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.05.2020, 16:43
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Звіт про виконану роботу за 2011 рік депутата Полтавської міської ради VI скликання Олега Горба

19.12.2011, 09:26

Відповідно до законодавства про місцеве самоврядування в моєму окрузі працює громадська приймальня за адресою вул. Сковороди, 18 (в приміщенні гуртожитку аграрно-економічного коледжу ПДАА).

Згідно зі заздалегідь оприлюдненим графіком, кожну першу п'ятницю місяця прийом громадян проводився мною особисто або моїм помічником Ольгою Вікторівною Ревою. Було проведено 11 прийомів виборців (із них 9 особистий прийом). За звітний період під час цих прийомів до мене, як до депутата, звернулося близько 40 громадян з різних питань.

Інший мій помічник, Клавдія Іванівна Кушнір, яка є за сумісництвом ще й головою мікрорайону «Низов'я», проводила і проводить прийом громадян за особистою адресою вул. Л.Чайкіної 5,кв. 1. в любий зручний для мешканців мікрорайону час. До неї з приводу різних проблем звертаються регулярно маже всі жителі мікрорайону (вулиці Лугова, Панфілова, Ломоносова, Осипенка, Сірова, Л. Чайкіної, Попова, Історична, Овражна, Сонячна, О.Лютого, Нижньофабрикантська).

Усі звернення були передані у відповідні установи та організації, за якими були отримані відповіді, роз'яснення, або були проведені необхідні роботи чи дії.

Найбільш вагомим результатом вважаю проведені роботи щодо розчищення русла річки Тарапунька з частковим коригуванням її русла. Це дало можливість мешканцям будинків прилеглих до русла вулиць позбавитися проблеми підтоплення земельних ділянок і будинків під час весняних повеней та літніх злив.

Також вважаю важливим результатом заміну деяких найбільш зношених дерев'яних опор електромереж, які становили загрозу для життя мешканців мікрорайону.

На багаточисельні звернення жителів мікрорайону щодо оптимізації руху автобусних маршрутів – навесні 2011 року вдалося досягти часткової зміни схеми руху на автобусному маршруті №15 з його продовженням від вул. Ф.Моргуна до вул. О.Лютого. Це досить суттєво полегшило можливість користування автобусним сполученням мешканцям мікрорайону похилого віку, більшість яких проживають на гористих вулицях. Однак через скарги, подані з егоїстичних міркувань окремими мешканцями, повернуто стару схему руху.

За результатами моїх звернень представники ГЖЕД-7 провели обстеження сходових клітин під'їздів та перевірку стану каналізаційних мереж житлового будинку по вул. Жовтневій 46-а, в результаті чого були підготовлені відповідні дефектні акти для виконання робіт по ремонту сходових клітин підїздів №1-2. Дану адресу включено до переліку адрес житлових будинків, що потребують поточного ремонту. Крім того, підготовлений дефектний акт на заміну каналізаційних труб та випусків вищезазначеного житлового будинку.

Не всі звернення виборців можуть бути позитивно вирішені навіть за великої ініціативи депутата. Так, наприклад, мені разом із ГЖЕД-7 так і не вдалося переконати балансоутримувача електричного кабелю, який проходить з 26-го до 29-го під'їзду житлового будинку на вул. Жовтневій, 46 – ВАТ «ПТМЗ» - провести роботи з належного його закріплення.

Також не вдалося переконати ВАТ «Полтаваобленерго» провести роботи з благоустрою вулиці Сєрова після прокладання по цій вулиці силового кабелю. ВАТ «Полтаваобленерго» не знайшло можливість продовжити електромережу по вулиці Яківчанській до меж дендропарку.

Стосовно зустрічей з виборцями. 19 січня 2011 року за моєї ініціативи на вулиці Луговій була організована та проведена виїзна комісія (за участю представників ДАІ та відповідних структур міськвиконкому) з метою обговорення з мешканцями мікрорайону «Низов'я» проблем автобусних перевезень та пошуку варіантів поліпшення обслуговування громадян, можливості продовження автобусного маршруту №6.

Крім того, 9 липня 2011 року була проведено зібрання мешканців мікрорайону «Низов'я» за участю міського голови, його заступників та керівництва Київського району міста Полтави. За результатами цієї зустрічі складено протокол, в якому зазначені всі проблеми, що турбують мешканців.

Також активно працював в питаннях налагодження розвитку міжнародних зв'язків з Росією (Полтавське земляцтво в Москві), Німеччиною (міста Фільдера – побратими Полтави), Нідерландами (круглий стіл з біорізноманіття з європейським експертом Тео Ван Слуісом) та Республікою Кіпр (пропозиція про співпрацю від мера міста Лімасол).

Як заступник голови постійної комісії з питань інноваційного, науково-технічного та екологічного розвитку, природокористування та безпеки життєдіяльності виступав на 9 засіданнях. За звітній період в 2011 відбулося 10 засідань комісії, на яких було розглянуто 29 питань.

Разом із членами постійної комісії брав участь у виїздах на місця за зверненням громадян з таких проблем, як підтоплення в районі Тарапуньки, Очеретянки, проблеми каналізаційної мережі на вул. Менжинського, проблемі складу небезпечних отрутохімікатів на Дальніх Яківцях та ін.

По можливості долучався до вирішення різноманітних питань пов'язаних з підготовкою до святкування 50-річного ювілею полтавського дендропарку.

Як член конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах при виконкомі Полтавської міської ради брав участь у 4 засіданнях.

Розміщено 2 публікації на сайті інтернет-видання «Полтавщина» www.poltava.pl.ua/news/8418/

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.