Календар оновлень:

Події міста:19.09.2020, 09:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Документи:17.09.2020, 15:43
Полтавцям до відома:17.09.2020, 11:14
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.09.2020, 09:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

#Полтава_SPORT_марафон: результати тенісного турніру

14.09.2020, 12:00

11 вересня завершували #Полтава_SPORT_марафон турніром з настільного тенісу.

До нас приєднались 32 учасники різної статі і різного віку. Змагання пройшли в атмосфері боротьби за перемогу і підтримки один одного!

Дякуємо всім учасникам!

Результати:

  • Категорія 50+
Чоловіки:

1 місце — Ковтун Павло
2 місце — Воробцов Володимир
3 місце— Бєлов Євген

Жінки:
1— Кострикіна Антоніна
2— Константиновська Лариса 3— Дольнєва Лариса

  • Категорія до 50 років:
Чоловіки:
1— Пістряк Денис 2— Москаленко Олександр
3— Рябцев ДмитроКатегорія до 30 років:
Чоловіки:
1— Спорник Олександр
2— Татарський Андрій
3— Харченко Микола
Жінки:
1— Литвиновська Тетяна
  • Категорія діти:
1— Роговцев Віталій

Полтава спортивна!

Фото та інформація надані Департаментом культури, молоді та спорту




Інші новини за цей день:

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю взяти участь в онлайн — виставці «Мене на творчість надихає моя Полтава!» —15:35
Нагадуємо! Полтавців запрошують взяти участь у онлайн-фотопараді «Полтава вишивана» —15:09
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 14 вересня —13:03
Полтавцям розповіли про важливі теми екології нашого міста —10:55
#Полтава_SPORT_марафон об’єднує всіх любителів спорту! —09:46
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 14 вересня —09:04
За минулий тиждень у Полтаві народилось 86 дітей —08:11

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Читати далі

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Більше інформації

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Подробиці

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

19.09.2020, 09:00