Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 08:20
Події міста:Сьогодні, 08:06
Полтавцям до відома:02.04.2020, 12:53
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.04.2020, 08:20
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Відкрито V набір в Школу місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього»

11.10.2013, 09:10

Молодіжний проект «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» був відкритий ще 5 років тому. Ініціаторами створення проекту виступили молодіжні лідери, активісти студентського самоврядування педагогічного, технічного університетів, медичної академії, університету економіки і торгівлі.

– Це дуже похвально, що молодь сама шукає шляхи своєї реалізації, – сказала секретар міської ради Оксана Деркач. – А ця Школа – це унікальний шанс, який дає змогу втілити свої амбіції, набути неоціненного досвіду та пройти серйозний курс лекцій та практичних занять. У депутатів міської ради мають бути помічники. Тому найкращі учні Школи будуть рекомендовані депутатам, щоб допомогти їм реалізувати свої повноваження.

– Тут присутні і випускники першого набору, які ще школярами долучились до Школи, – розповів Юрій Кращенко, співавтор проекту «Лідер Майбутнього». – Сьогодні вже п’ятий набор і це засвідчує те, що в Полтаві є потреба створити нову генерацію лідерів – добрих, інтелектуальних та гуманних. Це унікальний проект на теренах України, адже навчання триває 8 місяців. До Школи подають заявки із Черкас, Кременчука, Харкова та Києва, але ми не можемо взяти всіх. Ми дякуємо всім, хто нас підтримує, що міська влада продовжує допомагати і це вже дало суттєві результати.

Спочатку учасники проекту пройдуть курс лекцій з ділового етикету, ораторського мистецтва, основ лідерства, психології майбутнього керівника, технології роботи із пресою, PR-стратегії органів державної влади, тайм-менеджементу, НЛП-технологій, а потім на юнаків і дівчат очікує стажування у структурних підрозділах виконкому, поїздка до Верховної Ради та участь у міських молодіжних проектах.

Тренерами і майбутніми роботодавцями стають і депутати міської ради.

– Троє випускників Школи працюють у мене помічниками, – розповів депутат міськради та тренер-викладач Школи Юрій Ісаєв. – Ще кілька випускників працюють в проектах, які я очолюю. Ця молодь активна, прагне себе реалізувати і має гарні ідеї, які вже зараз можна реалізовувати.

Молодіжний проект «Лідер Майбутнього» – це комплекс заходів, які направлені на залучення молоді до активної участі у культурному, громадському та духовному житті міста, ознайомлення її з діяльністю органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, студентського самоврядування, а основне – створення сприятливих умов та виховання управлінських та лідерських здібностей молоді.

Вже пройшло чотири сезони даного проекту. За чотири роки навчання Школу закінчило 199 учасників. А найактивніші – а це 23 особи – були рекомендовані до залучення до кадрового резерву виконавчого комітету Полтавської міської ради. 15 випускників Школи стали помічниками депутатів міської ради, одна випускниця пройшла стажування у Верховній Раді України, одна випускниця працює в структурних підрозділах міськвиконкому, більше половини випускників працюють у органах студентського самоврядування у вищих навчальних закладах.

Для навчання у цьому році подано 207 заяв, а стали учасниками 100 осіб.

В роботі Школи використовується широкий спектр форм, методів та методик навчання слухачів. Окрім традиційних лекцій і практичних занять, проводяться різноманітні семінари, майстер-класи, тренінги із відомими полтавцями.

Заняття проводять досвідчені тренери, викладачі, посадові особи та депутати міської ради. Весь курс навчання безкоштовний і включає 1-2 заняття в тиждень протягом жовтня-травня.

Під час закінчення курсу випускники змагаються в конкурсі кращих проектів, а переможці мають шанс втілити свій задум завдяки підтримці управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Яскравим прикладом є проект, створений випускниками 2012 року – соціальний проект «Врятуй життя ближнього», що направлений на теоретичне і практичне навчання мешканців міста елементарним правилам надання першої долікарської допомоги у надзвичайних ситуаціях (успішно був реалізований у травні 2013 року).

Науковим консультантом виступає декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Марина Гриньова.

Фінансування діяльності Школи здійснюється із міського бюджету.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Докладніше

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.