Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 16:04
Події міста:Сьогодні, 15:02
Відеоблог:16.07.2018, 08:43
Полтавцям до відома:12.07.2018, 09:27
Заяви прес-служби:26.06.2018, 10:48
 
Останнє оновлення: 17.07.2018, 16:04
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Підведено підсумки проведення кампанії літнього оздоровлення полтавських дітей та молоді

08.09.2017, 13:50

Уже розпочався новий навчальний рік. Позаду літо, під час якого діти не лише відпочили на канікулах, але й оздоровились. А оздоровчий сезон цього року був гіперактивним, потужним та енергійним. Міська влада максимально намагались зробити оздоровлення та дозвілля дітей сучасним і різноплановим, щоб полтавська малеча добре відпочила, набралася сил до навчання, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я.

Одним із основних чинників забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей є належне та своєчасне фінансування. Так, на проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року з міського бюджету виділено близько 24 млн. грн.

В 2017 році оздоровлення та відпочинок дітей здійснювалося в:

• 2-х таборах комунальної власності: «Олімпійські надії», де оздоровлено 737 дітей та «Супутник», де оздоровлено 1109 дітей. Також, відпочивали влітку діти і в 46 пришкільних таборах з денним перебуванням.

• за путівками, наданими Полтавською ОДА було оздоровлено 368 дітей. Діти мали змогу відпочити в оздоровчих закладах як Полтавської області, так і за її межами, а саме: «ДПУ «МДЦ "Артек" (м. Київ), «ДП «УДЦ "Молода гвардія" (м. Одеса), позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Крилатий" (Херсонська обл), дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Салют" (с. Коблево Миколаївської обл), позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дочірнє підприємство – оздоровчий комплекс "Лісовий" (Тернопільська обл), Полтавський обласний дитячий оздоровчий центр "Маяк" (Полтавський р-н), дитячий оздоровчий центр санаторного типу «Миргородський» (Миргородський р-н), КЗ ДЗОВ "Зоряний" (Кременчуцький р-н), КЗ ДЗОВ «Зоряний» СОК "Супутник" (м. Горішні Плавні).

• вже традиційно проводилось оздоровлення дітей за рахунок путівок, придбаних Полтавською міською радою до оздоровчих закладів Полтавської області через тендерні закупівлі. У 2017 році 838 полтавських дітей оздоровлено у ПП ОДОВЗ "Орлятко" (Новасанжарський р-н) на майже 5 млн. грн.

• через механізм часткового відшкодування вартості путівки з міського та обласного бюджетів. Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради було прийнято 2760 заяв на часткове відшкодування, що на 1721 дітей більше, ніж торік. Так, на оздоровлення полтавських дітей через даний механізм з міського бюджету було виділено 4 млн. 100 тис. грн. У зв'язку з численними зверненнями полтавців, на чергові сесії Полтавської міської ради, на ці цілі планується виділити ще додаткових 570 тис. грн.

Під час підготовки та проведення оздоровчої кампанії першочергова увага постійно приділялася оздоровленню дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, дітей, осіб визнаних учасниками бойових дій, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб, дітей з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей-інвалідів та інших.

Цього року оздоровчий сезон в комунальному закладі СДЗОВ «Олімпійські надії» вперше проходив у чотири оздоровчих зміни, кожна тривалістю в 21 день (з 1 червня по 29 серпня). За рахунок здешевлення путівок для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 545 дітей-спортсменів пільгових категорій змогли оздоровитися в оздоровчому закладі «Олімпійські надії». В таборі діти відпочивали цілими спортивними командами і тому поєднували відпочинок з тренуваннями. А відточувати свою майстерність юні спортсмени на нових футбольному та баскетбольному полях. Також діти мали можливість вдосталь накупатися в р. Коломак, що неподалік табору. Всього ж в закладі відпочило 737 дітей.

У «Супутнику» оздоровчий сезон розпочався 30 травня і тривав до 28 серпня. За рахунок здешевлення путівок для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, 404 дітей пільгових категорій відпочили в таборі. Життя у таборі було насичене різноманітними подіями: для малечі була організована гурткова робота, походи, різноманітні тематичні заходи. Всього ж в “Супутнику” оздоровлено 1109 дітей.

В цих таборах працювали кваліфіковані медичні працівники з досвідом роботи в позаміських таборах та кваліфіковані педагогічні кадри, які організовували виховну роботу, цікавий різноманітний відпочинок дітей.

Повноцінний відпочинок — це і змістовне та цікаве дозвілля. Тому для дітей, які оздоровлювалися в «Олімпійських надіях» та «Супутнику» було організовано розважально-спортивні заходи в «Дитячій планеті», а також були проведені різноманітні краєзнавчі екскурсії.

За доброю традицією на урочисте відкриття кожної оздоровчої зміни, як в комунальних, так і в оздоровчих закладах Полтавської області, до дітей приїздив міський голова Олександр Мамай. Усі діти отримували у подарунок сертифікати на безкоштовний відпочинок у парку розваг "Дитяча планета".

Завдяки турботі міського голови Олександра Мамая про підростаюче покоління, підтримці депутатського корпусу Полтавської міської ради та злагодженій роботі всіх відповідальних служб дали можливість провести літнє оздоровлення дітей на належному рівні.

Вже невдовзі розпочнеться підготовка до оздоровчого сезону 2018 року.

Журналістам до відома

26.06.2018, 10:48.  Заходи з нагоди відзначення 22- річниці Конституції України Більше інформації

20.06.2018, 08:12.  22 червня о 10: 00  — хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни в Україні Докладніше

15.06.2018, 13:20.  Щодо реєстрації на концерт з нагоди відзначення Дня молоді у Полтаві Подробиці

06.06.2018, 10:41.  7 червня 2018 року 10: 30 - презентація Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.