Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 14:01
Заяви прес-служби:Сьогодні, 12:38
Події міста:Сьогодні, 12:37
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.09.2020, 14:01
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві вперше відбувся форум для жінок «Мама в темі»

07.05.2019, 14:46

Сьогодні, 7 травня, у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбувся форум для жінок «Мама в темі». Це унікальний захід для міста, адже відбувся він вперше.

Майже сотня полтавок взяли участь у форумі. Деякі з них завітали зі своїми дітьми.

Привітала усіх присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. «Мама в темі» – захід, спрямований на розвиток інституту сім’ї, популяризацію сіменних цінностей та материнства, – зауважила вона:

– Найбільше щастя для жінки – бути мамою. Разом з тим бути мамою – це велика відповідальність. Це плідна, кропітка робота, адже дитину треба не тільки виростити. Її треба виховати, дати їй знання, дати їй можливості, вкласти у неї лише найкращі людські якості. Тому перед кожною мамою стоїть дуже багато завдань. Добре, коли поруч є чоловік. Втім, трапляється так, що треба бути не лише лагідною, а й мужньою. Даний форум – це майданчик, де жінка може знайти відповіді на багато питань, актуальних сьогодні. Ми сподіваємось, що така нова форма спілкування мам дасть нам поштовх для того, аби даний форум став традиційним для нашого міста.

Протягом усієї роботи форуму безкоштовні консультації надавали юристи управління юстиції Полтавської обласної державної адміністрації, а також практикуючі психологи, з якими можна було поспілкуватись тет-а-тет.

Захід організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з Громадською організацією «Мама і я» за підтримки. Жінка – це не лише мама, адже виховуючи одну, двох, трьох і більше дітей, можна будувати кар’єру, реалізовувати себе у творчості тощо, – переконана начальник управління Олена Бабенко:

– Мама – це не лише «командир», який віддає накази, перевіяє щоденник, займається домашніми справами і таке інше. Це сильна особистість, яка здатна успішно займатися багатьма справами. Багатьма і одночасно. Разом з тим, часто не вистачає підтримки, поради, відповіді на питання, що турбує. Саме тут усі учасниці зможуть отримати необхідну консультацію, отримати нові враження, знайомства, надихнутись на нові звершення.

«Мама в темі» – це нова комунікативна платформа для мам різного віку, які хочуть, аби їхні діти зростали щасливими, аби в майбутньому були успішними:

– Головний посил в тому, що бути мамою – це круто! Мама повинна бути сучасною, мама повинна знати й орієнтуватись в нових темах, які виникають в житті. Не стояти на одному місці, розвиватись і отримувати задоволення, щастя від того, що вона прекрасна мама, чудова дружина, успішна працівниця і так далі, – вважає депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов.

По завершенню урочистої частини, кожна мама обрала собі роботу у групі, тематика якої цікавила її найбільше. Зокрема, працювали шість локацій:

1. Гаджетоманія;

2. Техніки антистресу;

3. Дорослі страхи;

4. Емоційний розвиток;

5. Підтримка позитивного мікроклімату в сім’ї;

6. Синдром поганої мами.

У ході форуму мами не лише дізналися чимало практичних порад від психологів, юристів, а й обмінялися досвідом одна з одною в тих чи тих життєвих ситуаціях. Такий форум організатори планують зробити традиційним і запрошувати на нього якомога більше полтавок.

Журналістам до відома

Сьогодні, 12:38.  Перелік заходів на 30. 09. 2020 Подробиці

28.09.2020, 16:53.  29. 09. 2020, 14. 00  — засідання Комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» (Полтавська міська рада, к. 223) Більше інформації

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Більше інформації

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

29.09.2020, 12:37