Календар оновлень:

Події міста:11.08.2020, 15:27
Заяви прес-служби:11.08.2020, 13:34
Полтавцям до відома:11.08.2020, 11:03
Документи:11.08.2020, 10:46
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 11.08.2020, 15:27
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем Святого Миколая

18.12.2015, 18:00

Дорогі полтавці!

19 грудня християнська громада вшановує Святого Миколая – покровителя дітей. У переддень свята всі дітлахи сподіваються на диво. Вони звертаються до Чудотворця зі своїми проханнями і щиро вірять у те, що їхні мрії здійсняться. Саме тому для них це свято – особливе.

Дорогі наші малята! Я більш ніж упевнений в тому, що протягом року ви були слухняними, а тому Святий Миколай завітає до кожного з вас, аби проявити своє чудо!

Шановні дорослі! Діти – це наше майбутнє. Сьогодні саме ми повинні забезпечити всі умови, аби вони росли здоровими та щасливими. Цього дня кожен з нас має можливість допомогти Чудотворцю й подарувати дітям казку. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса – реальні, а мрії – здійснюються.

Я бажаю вам, дорогі друзі, щоб у вашому домі завжди панував мир та злагода. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!

Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає вас!

З повагою

міський голова Полтави

Олександр МАМАЙ

Інші новини за цей день:

«Ялинку відкриваємо, полтавців всіх вітаємо!» —17:45
У Полтаві відкрито ще один дитячий будинок сімейного типу —17:09
Свято має прийти до кожного! —16:22
Святковий настрій для пацієнтів дитячої лікарні —14:34
Відбувся перший етап захисту робіт МАН —13:15
Благодійна допомога лікарні є внеском у найцінніше — здоров`я наших дітей —12:22
Музика, яка лікує —11:42
Змагання з волейболу серед вихованців школи-інтернату №2 імені Надії Крупської —10:40
«Святий Миколай запалює зірки» —08:53
Привітання неповнолітніх, що перебувають в Полтавській установі виконання покарань №23 —08:35

Журналістам до відома

11.08.2020, 13:34.  Перелік заходів на 12. 08. 2020 Більше інформації

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Подробиці

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Більше інформації

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.08.2020, 15:27