Календар оновлень:

Події міста:17.09.2019, 17:49
Документи:17.09.2019, 16:35
Заяви прес-служби:17.09.2019, 16:01
Полтавцям до відома:16.09.2019, 14:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.09.2019, 17:49
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавський міський голова Олександр Мамай: «Дорогі студенти, майбутнє держави – у ваших руках! Саме від вас залежить, якою Україна буде завтра!»

23.09.2015, 13:50

Міський голова Олександр Мамай привітав із Днем міста студентів Полтавських вишів. Кращих з кращих – відмінників навчання, активних учасників студентського самоврядування та самодіяльності – було запрошено на святковий захід, що відбувся в Палаці дозвілля «Листопад» 22 вересня.

Звертаючись до молоді, очільник міста наголосив на тому, що Полтава завжди була одним з найважливіших центрів науки та освіти в Україні. Нині на території міста функціонують 12 вищих навчальних закладів. Це дає змогу кожній молодій людині обрати шлях, яким вона буде прямувати протягом свого життя.

Полтавські навчальні заклади тісно співпрацюють з вишами України. Наші студенти демонструють свої знання та навики на всеукраїнських олімпіадах, конкурсах наукових робіт, на конференціях та семінарах, які проходять за межами нашого міста.

Крім цього, наші виші відомі далеко за межами країни. Так, Полтавська державна аграрна академія має широкі міжнародні зв’язки з університетами, вищими сільськогосподарськими школами та фермерськими господарствами Німеччини, Австрії, Франції, Великобританії, Данії та Швеції. Полтавський державний педагогічний університет імені Володимира Галактіоновича Короленка є визнаним науковим центром не лише в Україні, але й далеко за її межами. Щорічно тут проводяться Міжнародні, Всеукраїнські, регіональні наукові та науково-практичні конференції, семінари та симпозіуми. На базі Полтавського технічного університету імені Юрія Кондратюка працює відділ міжнародного співробітництва. Допомагає іноземним державам у підготовці їхнії національних медичних кадрів Українська медична стоматологічна академія. Нині в академії навчаються 746 студентів із 46 країн світу. Одним із важливих напрямів ефективного розвитку Полтавського університету економіки і торгівлі є міжнародне співробітництво. Головна мета діяльності міжнародного науково-освітнього центру спрямована на формування позитивного міжнародного іміджу університету, підтримку та розвиток зарубіжних відносин у освітньо-наукових, соціальних та культурних сферах. ПУЕТ – єдиний виш, який виборов нагороду від корпорації «Майкрософт Україна» за багаторічне впровадження та реалізацію технологій. А органами Міністерства внутрішніх справ України та міжнародними експертами ПУЕТ був обраний базовим навчальним закладом для підготовки та навчання курсантів Національної поліції України.

- Успіхи наших вишів доводять, що сучасний український студент має можливість проявити себе не тільки на рівні міста чи країни, а й реалізувати свої можливості на міжнародній арені. Окрім цього, є можливість перейняти досвід інших країн у сфері освіти і науки та працювати на благо держави, використовуючи цей досвід, - зазначив у своїй промові мер.

Також він висловив переконання у тому, що студенство – це та рушійна сила, в руках якої є міць, є можливість змінити все на краще. І хоча не завжди буває легко відстояти свою думку, студенти завжди готові міцно тримати в руках той стержень суспільства, який важко зламати:

- Сучасна молодь має великий потенціал, запал, енергію. Цю енергію потрібно спрямовувати у правильне русло – формування особистості, розбудову суспільства. Студентське життя це не тільки недоспані ночі та веселощі. Це можливість бути побаченим, почутим, дійсно навчитися чогось нового, реалізувати себе, знайти своє місце у суспільстві. Сьогодні ви, мої дорогі юня полтавці, - студенти, а через декілька років – молоді фахівці, на плечі яких ляже доля нашої держави. Я бажаю вам наполегливості, цілеспрямованості, сил впевнено йти до своєї мети! Здобувайте знання сьогодні для того, щоб завтра використовувати їх в розбудові рідної України. Пам’ятайте про те, що все починається саме з вас! Тому піклуйтесь про особистісний розвиток! Навчайтесь, плекайте в собі любов до усього доброго, поважайте старших, підтримуйте батьків. У нелегкі часи для України саме ваші зусилля і ваша підтримка є неоціненною! Багато студентів входять до лав волонтерів та допомагають тим, хто захищає нашу країну. Я бажаю всім, аби почуття патріотизму, гордості за свою країну не полишало вас. Прославляйте своєю працею рідну Полтаву на всю країну та на весь світ! Майбутнє держави – у ваших руках, саме від вас залежить, якою Україна буде завтра!

За особистий внесок у підвищення іміджу студентського самоврядування, визначні досягнення у навчанні, участь у студентському житті міста, проявлену творчість та креативність, активну громадську і життєву позицію та з нагоди святкування Дня міста 25 студентів були нагороджені подяками міського голови. Особливим подарунком для студентів став концерт широко відомого в Україні та далеко за її межами композитора, автора пісень і виконавця Олега Винника.Журналістам до відома

17.09.2019, 16:01.  18. 09. 2019, 14: 00 - форум «Творимо Полтаву-туристичну разом» Більше інформації

12.09.2019, 11:25.  Створення функціональної концепції ревіталізації Цетрального ринку Подробиці

12.09.2019, 11:22.  17. 09. 2019, 12: 00 - перевзення пасажирів, супровід та допомога маломобільним пасажирам у громадському транспорті (Зупинка Корпусний сад) Докладніше

11.09.2019, 14:44.  Дні європейської спадщини у Полтаві Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.