Календар оновлень:

Полтавцям до відома:23.01.2020, 15:58
Події міста:23.01.2020, 15:13
Документи:23.01.2020, 12:50
Заяви прес-служби:23.01.2020, 10:53
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.01.2020, 15:58
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтава знову серед кращих.

11.03.2010, 15:43

З приходом весни традиційно підбиваються підсумки загальнонаціональної програми «Людина року». Її лауреатами стають ті, хто на благо українського народу вдумливою творчою працею звеличує Україну, хто досягає вершин у своїй сфері діяльності. Хто, як сказав у вітальному слові до переможців Голова Вищої Академічної Ради програми академік НАН України Володимир Семиноженко, є унікальними, творчими, талановитими, сильними і яскравими особистостями.

Нині Вища академічна рада програми виконала велику роботу з тим, щоб назвати переможців ХІУ -го загальнонаціонального конкурсу у сімнадцяти номінаціях, яке представляють усі сфери економічного, державного, політичного і суспільного життя країни.

В цьогорічному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань брали участь понад 800 експертів, делегованих 200 організаціями, установами, закладами, асоціаціями, спілками, фондами та засобами масової інформації, серед яких: 10 Інститутів Національної Академії Наук України; 14 міністерств та відомств України; 10 академій; 27 інститутів та університетів; 14 асоціацій; 14 спілок; 5 фондів; 17 федерацій; 44 засоби масової інформації; 45 спеціалізованих центрів та установ. Головною концептуальною особливістю визначення лауреатів програми «Людина року» стала система експертного опитування. В її основу закладено декілька принципових положень, які визначають цей процес, як науково обгрунтований і легітимний. Важливу роль відіграли й спеціалізовані експертні групи та позиціонування їх за головними напрямками щорічного номінаційного переліку. До експертної роботи підключились сотні вузькоспеціалізованих фахівців: соціологи, політологи, наукова та гуманітарна еліта, авторитетні представники багатьох державних і громадських інститутів, в тому числі і регіональних. Вища Академiчна Рада Програми формується з числа найбільш авторитетних та впливових державних та громадських дiячiв, а також провiдних спецiалiстiв в конкретних професiйних напрямках, компетентнiсть, досвiд та iнтелектуальний потенцiал яких найбiльш сприяють об`єктивнiй оцiнцi ролi особистостi в життєдiяльностi нашої держави.

С.Поташник Серед переможців конкурсу «Людина року -2009» Семен Поташник, Герой України, голова правління ВАТ «Укргідроенерго», Віктор Суботін, генеральний директор «ВАТ» «Турбоатом», Олександр Фурман голова правління ЗАТ «Запоріжський залізорудний комбінат», Олег Логвинов, генеральний директор ЗАТ ВО «Конті», Олег Бахматюк, Почесний голова ТОВ «Агро холдинг «Авангард», та інші промисловці, виробничники, підприємці, менеджери, аграрії, які у важкий кризовий рік домоглися значних економічних й фінансових результатів. В номінації інвестиція року виділяється постать Олексія Вадатурського – Героя України, генерального директора ТОВ СП «Нібулонг». Визначено кращих в номінаціях з журналістики, мистецтва, спорту… Міжнародної премії в галузі культури удостоєний Народний артист Росії, Народний артист України Микола Басков.

В номінації «Міський голова року» лауреатами стали міські голови м.Євпаторія Андрій Даниленко, Харкова – Михайло Добкін та Полтави - Андрій Матковський.

Минулої середи в Києві члени Вищої Академічної ради вручали нагородну атрибутику усім лауреатам конкурсу. Міських голів нагороджував Георгій Почепцов, доктор філологічних наук, професор. Серед здобутків Полтави називалися лідерство в реалізації програми «Доступне житло», будівництво соціальних об'єктів, інші соціальні проекти, реалізація місцевої антикризової програми, відзначення 240-річчя І.Котляревського, 200 -річчя М.Гоголя, 300 —річчя «Полтавської битви», програма «Полтава - туристична». А.Почепцов зазначив, що «міський голова – це найважча професія і номінація, бо в кризовий період основна хвиля б'є саме по місцевому самоврядуванню.

«Дуже приємно привітати тут мера з серця України - Полтави», - сказав член Вищої Академічної Ради, заступник секретаря Ради Національної безпеки й оборони України, народний депутат України Дмитро Видрін. «Він отримав цю нагороду справедливо і абсолютно заслужено і закономірно. Я багато років член Академічної Ради програми «Людина року» і, дивлячись в очі полтавцям, можу сказати, що все абсолютно прозоро і чесно, національна програма «Людина року» – це чи не єдине місце, де панують чесніть і благородство», - додав Дмитро Видрін.

Виступаючи перед представниками ЗМІ, Андрій Матковський наголосив: «я щасливий з того, що 2009-й став роком Полтави. Це здобуток депутатського корпусу й усієї громади, разом з цим нагода знову привернути увагу до нашого міста. Це вагомий крок до того, щоб ще більше було туристів та інвестицій. Я вірю, що невдовзі серед номінантів будуть і полтавські підприємці та меценати, адже статус Полтави зростає».

Нагадаємо, що Андрій Матковський став лауреатом Національного конкурсу вже вдруге.

Журналістам до відома

23.01.2020, 10:53.  Перелік заходів на 24. 01. 2020 Докладніше

22.01.2020, 14:10.  Перелік заходів на 23. 01. 2020  Читати далі

21.01.2020, 10:17.  Перелік заходів на 22. 01. 2020 Подробиці

17.01.2020, 11:51.  Перелік заходів на 19. 01. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.