ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавські тхеквондисти привезли нагороди з Турції

09.02.2017, 09:04

У турецькому місті Белек з 4 по 6 лютого проходив Чемпіонат Європи з тхеквондо серед дітей «European Kids Champs». До складу збірної України увійшли троє вихованців Полтавської школи тхеквондо, двоє з них — стали призерами чемпіонату.

Олександр Литвин (тренер Юрій Шавиро), виступав у ваговій категорії до 30 кг, посів третє місце. Варто відзначити що у цій ваговій категорії змагалися 27 хлопчиків, тож навіть для «бронзи» довелося виграти три поєдинки.

Олександр переміг турків Аріка Омера Фарука (18-7), Атеса Арабачі (14-7) та українця Богдана Кремінкого. У півфіналі наш спортсмен протистояв іншому українцеві — Богдану Лазарчуку. Рахунок по очках був 1-1, проте судді віддали перемогу супернику полтавця. Олександр Литвин виборов бронзу Чемпіонату Європи.

Анастасія Коновал (тренер Віталій Ступак) посіла друге місце у ваговій категорії до 40 кг. Наша спортсменка у першому поєдинку достроково виграла у турчанки Нехір Озбек (24-4). У фіналі Анастасії протистояла інша представниця Туреччини Ранія Акдоган, і тут вже полтавка поступилася. Анастасія Коновал виборола срібну нагороду.

Ще одна учасниця чемпіонату з Полтави Катерина Ступак (вагова категорія до 27 кг) у першому ж бою поступилася турчанці Есманур Айдін.

Старший теренер відділення тхеквондо Полтавської ДЮСШ №4 Юрій Шавиро зазначив:

- Звісно, ми планували що буде медаль, спортсмени витримували тренувальні навантаження, відпрацювали на декількох спарингових зборах. З трьох учасників таких престижних змагань в Полтаву привезли 2 медалі, це дуже добре. Дуже важко було змагатись в іншому кліматі. Для Олександра Литвин та Катерини Ступак - це перший міжнародний досвід. Тому треба було здолати хвилювання, в Олександра це гарно вийшло. Дякую батькам спортсменів, які знайшли кошти на участь у змаганнях. Ми отримали запрошення на декілька міжнародних турнірів, тому відпочивати ніколи, розпочинаємо підготовку.

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту вітає спортсменів та тренерів.

Журналістам до відома

12.12.2019, 16:32.  13. 12. 2019, 09: 00 - захист проєктів учнівського самоврядування Подробиці

10.12.2019, 16:04.  Перелік заходів на 11. 12. 2019 Читати далі

06.12.2019, 11:31.  09. 12. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Подробиці

04.12.2019, 14:27.  Перелік заходів на 05. 12. 2019 Подробиці