Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 10:25
Документи:Сьогодні, 09:22
Полтавцям до відома:12.09.2019, 11:26
Заяви прес-служби:12.09.2019, 11:25
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 16.09.2019, 10:25
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із позачергової сорок шостої сесії міської ради шостого скликання

26.12.2014, 12:29

Відбулася остання в цьому році сесія міської ради шостого скликання. Депутати затвердили 37 рішень, зокрема, щодо внесення змін до бюджету 2014 року і порядку фінансування видатків у 2015-му.

Так, відповідним рішенням вносяться зміни до доходної та видаткової частини загального фонду міського бюджету за рахунок:

- збільшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 2000 тис.грн.;

- передачі субвенції з Машівського районного бюджету на утримання об'єкту спільного користування - пологового будинку на 58,0 тис.грн.

- надання додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на 2014 рік між бюджетами міст обласного значення та бюджетами районів у сумі 5756,7 тис.грн.;

- зменшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати ( утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 11750,4 тис.грн.;

- зменшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму 681,2 тис.грн.

Зважаючи на те, що міський бюджет на 2015 рік поки не може бути прийнятий (через відсутність державного бюджету), та з метою забезпечення безперебійного фінансування витрат з міського бюджету на 2015 рік витрати міського бюджету здійснюватимуться щомісячно в межах 1/12 сумарного обсягу, затвердженого рішенням позачергової тридцять восьмої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 30 січня 2014 року «Про міський бюджет на 2014 рік».

Також депутати погодили рішення про збільшення фінансового ресурсу на виконання Програми покращення умов обслуговування платників податків міста Полтави та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012-2015 роки в розмірі 100 тис грн. Кошти будуть спрямовані на придбання комп’ютерної техніки.

Також депутати розглянули ряд земельних питань.

Між інших було затверджено рішення про надання згоди на розміщення притулку для тварин та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Заводській, 1б.

Широке обговорення викликали проекти рішень щодо надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого Панянським бульваром, вулицями Паризької Комуни та Спаською, кварталу, обмеженого вулицями Жовтневою, Ляхова та Лідова, та кварталу, обмеженого вулицями Енгельса, Пушкарівською та Артема.

Перш за все, депутатів цікавила доцільність прийняття цих рішень саме міською радою та витрати коштів з міського бюджету на виготовлення зазначених проектів. Відповідаючи на запитання присутніх, начальник управління з питань містобудування та архітектури, головний архітектор міста Вадім Вадімов запевнив, що, відповідно до чинного законодавства, виступати замовником таких робіт може тільки орган виконавчої влади, в нашому випадку – це управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому. На виготовлення таких проектів кошти з міського бюджету не йдуть.

Відтак, постало питання про можливі забудови, адже в межах однієї з цих ділянок знаходиться дитячо-юнацька спортивна школа «АВАНГАРД» імені І.В.Шемякіна. На це міський голова Олександр Мамай зазначив, що поки ще зарано говорити про будь-яке будівництво, бо знайти сьогодні інвестора – велике щастя. Втім, якщо ж плани по забудові будуть, то спортивній школі буде запропонована інша будівля:

- Я особисто запевняю і депутатів, і всю громаду, що в разі забудови ми надамо школі іншу будівлю. Ви знаєте, що для мене питання, пов’язані з освітнім та фізичним розвитком наших дітей – пріоритетні. Більше того, я сам займався у цій школі. Тому ані тренери, ані вихованці та їх батьки можуть не переживати з приводу того, що школу закриють – такого не буде!

Також на сесії депутати погодили рішення про прийняття квартир у комунальну власність міста, про припинення діяльності комунальної організації «Фонд підтримки підприємництва» Полтавської міської ради, а також затвердили Програму управління об’єктами нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м.Полтави на 2015-2017 роки.

Журналістам до відома

12.09.2019, 11:25.  Створення функціональної концепції ревіталізації Цетрального ринку Читати далі

12.09.2019, 11:22.  17. 09. 2019, 12: 00 - перевзення пасажарирів, супровід та допомога маломобільним пасажирам у громадському транспорті (Зупинка Корпусний сад) Більше інформації

11.09.2019, 14:44.  Дні європейської спадщини у Полтаві Подробиці

10.09.2019, 12:54.  11. 09. 2019, 13: 00 - зустріч на тему «Комерційний облік комунальних послуг: правові та економічні аспекти» Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.