Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:42
Полтавцям до відома:03.04.2020, 16:02
Документи:03.04.2020, 15:02
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 06.04.2020, 13:42
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавські студенти долучилися до триденного навчання у «Школі органів студентського самоврядування»

02.03.2020, 14:05

Активна молодь, ініціативне студентство, юні лідери та лідерки? Чули, знаємо, практикуємо. Для того, щоб мати стійку громадянську позицію, впевнені життєві орієнтири та суспільно важливі цінності іноді достатньо лише правильно та з користю проводити власне дозвілля

30 учасників, лідерів органів студентського самоврядування закладів вищої освіти Полтави, які є делегатами до Студентської ради міста, 28 лютого-2 березня взяли участь у насиченій програмі Школи та відвідали численні тренінги, лекції з навчання лідерству, командотворення, організації діяльності студентського самоврядування тощо. Реалізація подібного дійства відбулася за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради та КО «Інститут розвитку міста».

Першого навчального дня учасників привітали секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, директор Департаменту культури, молоді та спорту Олена Ромас та заступник директора КО «Інститут розвитку міста» Петро Перетятько.

Зокрема, Олександр Шамота принагідно побажав студентам плідного навчання та успішних результатів:

— У майбутньому цілком ймовірно хтось із вас зможе стати депутатом, міським головою, можливо хтось і президентом. Але важливо, щоб ви знали суть самоврядування вже починаючи зі студентських часів. Так, ви зрозумієте процес державотворення, функціонування місцевого самоврядування, визначите аспекти, на які ви зможете впливати тощо. Сьогодні розпочинається маленький, але вагомий етап формування вас, як громадського діяча, політика, депутата чи просто успішного лідера. Такий досвід обов'язково стане у нагоді вам та місту. І навіть те, що у кожному закладі вищої загальної освіти є свої органи місцевого самоврядування — дає потужну можливість навчатися, розвиватися, напрацьовувати нові ідеї, що обов'язкову втіляться в реальність.

Директор Департаменту культури, молоді та спорту Олена Ромас відзначила, що командна робота, комунікація, розробка власних проєктів, набуття корисних навичок у різних сферах суспільно-політичної діяльності — пріоритетні елементи світогляду сучасного прогресивного активного діяча, що має багато ідей, шукає шляхи їх реалізації та робить перші кроки у своїй вже успішній кар'єрі.

Так, протягом трьох днів представники різних ЗВО Полтави працювали у режимі нон-стоп за такими напрямками:

- роль студентського самоврядування у місцевому самоврядуванні;

- event-менеджмент;

- організація діяльності ОСС у ЗВО. Документообіг;

- медіаграмотність;

- особливості публічних виступів;

- основи SMM;

- інструменти комунікації;

- лідерство. Волонтерство. Мотивація. Командотворення;

- реалізація проєкту, заходу (планування, організація, фінансування, фандрейзинг, гранти);

- проєктний менеджмент;

- написання та презентація власних проєктів.

Заступник директора КО «Інститут розвитку міста» Петро Перетятько зауважив, що їхня організація залюбки допомагає молоді в реалізації цікавих ідей:

— Ми завжди раді приймати у себе творчу та ініціативну молодь, яка готова змінюватися та змінювати все навколо. Незалежно від ваших політичних поглядів, перед тим, як ви станете очільниками міст чи навіть держави, ми пропонуємо вам невелику співпрацю та готові розглянути будь-яку вашу ідею у контексті Концепції інтегрованого розвитку міста та поділитися своїм досвідом.

По закінченню навчання всі учасники отримали, окрім потужної бази знань, практичних навичок та яскравих емоцій, сертифікати про проходження «Школи органів місцевого самоврядування».

Фото надані Департаментом культури, молоді та спорту


Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Подробиці

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Більше інформації

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.