ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

„Полтава” перемогла

04.08.2008, 11:32

1 серпня на реконструйованому стадіоні „Локомотив”  відбувся матч ІІІ-го туру  Чемпіонату України з футболу (ІІ ліга). Запеклу боротьбу вели ФК „Полтава” (Полтава) та ФК „Титан” (Донецьк). На урочистому відкритті гри були присутні  почесний президент полтавського футбольного клубу Андрій Матковський та президент клубу Леонід Соболєв. Наша молода команда вийшла на поле з оновленим складом, тож матч   видався зразковим. У другому таймі нападник Сергій Гордун успішно атакував ворота «Титана», внаслідок чого „Полтава” перемогла з рахунком 1:0.

Крім того, усі вболівальники уже традиційно мали змогу взяти участь у розіграші призів, що проходив під час перерви футбольного матчу. Щасливчики отримали телевізор, DVD, чайник та інші корисні у побуті речі.