Календар оновлень:

Події міста:05.06.2020, 16:10
Документи:05.06.2020, 00:00
Полтавцям до відома:04.06.2020, 13:36
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.06.2020, 16:10
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Система національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку: пріоритети і засоби у контексті історичних викликів сучасності»

21.03.2016, 08:59

Наприкінці лютого на базі міського методичного кабінету управління освіти проходив науково-практичний семінар «Система національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку: пріоритети і засоби у контексті історичних викликів сучасності» для завідуючих, методистів, вихователів садочків міста. Відкрила захід начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталія Дорохова. Вона наголосила на основних принципах Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Програма заходу передбачала проведення пленарного засідання, презентаційних студій педагогів-практиків та кількох лінійок майстер-класів.

Учасники пленарного засідання та презентаційних студій науково-практичного семінару обговорили сутність, принципи і засоби ефективної побудови системи національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу. Ішлося про осучаснення змісту, форм і методів роботи з дітьми на засадах тісної співпраці науковців, фахівців управління освіти, методистів міського методичного кабінету, педагогів ДНЗ та батьків дошкільників і громадськості.

На майстер-класах представники науково-педагогічної спільноти із цікавістю ознайомилися з передовим педагогічним досвідом національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в сучасних дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Полтави.

Здобутками науково-практичного семінару стали презентації:

- електронної PDF-версії методичного посібника «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: творчий досвід педагогів Полтавщини»;

- національно-патріотичних куточків та виставок дитячих робіт у дошкільному навчальному закладі;

- результатів квест-марафону для педагогів ДНЗ «Труднощі організації національно-патріотичного виховання дошкільників»;

- арт-буків із національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку;

- результатів квест-марафону для батьків «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку очима батьків»;

- діяльності педагогічних воркшопів (workshop) із національно-патріотичного виховання у дошкільному навчальному закладі;

- результатів он-лайн голосування для педагогів ДНЗ «Моя країна ‑ Україна»;

- трьох лінійок майстер-класів із проблеми національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україну – любимо, Україну – знаємо, Україну, рідну неньку, ми оберігаємо!» із учасниками науково-практичного семінару (перша лінійка майстер-класів присвячена особливостям створення і методиці використання арт-буків у процесі національно-патріотичного виховання дошкільників; друга лінійка розкриває сутність роботи вихователів із реалізації колективних проектів національно-патріотичного спрямування для дітей дошкільного віку та їх батьків зі створення міні-музеїв ляльки-мотанки та літер-українців; третя лінійка майстер-класів висвітлює особливості використання вихователями сучасних освітніх технологій у процесі національно-патріотичного виховання дошкільників).

Науково-практичний семінар «Система національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку: пріоритети і засоби у контексті історичних викликів сучасності» сприяв реалізації творчого потенціалу науковців і педагогів-практиків, спонукав кожного до активізації науково-дослідної роботи над виконанням актуальної проблеми національно-патріотичного виховання дошкільників.

Подякою за плідну співпрацю з Національною академією педагогічних наук, Інститутом проблем виховання НАПН України і невтомну щохвилинну педагогічну творчість на благо піднесення дошкільної освіти та виховання справжніх громадян, було відзначено начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталію Дорохову, головного спеціаліста Олену Цехмистро, фахівців міського методичного кабінету Ірину Козлову та Ольгу Шептун, а також педагогічні колективи дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та спеціалізованих навчально-виховних комплексів м. Полтави!

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Більше інформації

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.