Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 14:42
Події міста:Сьогодні, 13:50
Полтавцям до відома:01.06.2020, 16:31
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 02.06.2020, 14:42
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

19 керівників управлінь міськвиконкому підвищили свій кваліфікаційний рівень

03.07.2017, 09:01

У Полтаві завершилася реалізація одного із компонентів проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», а саме програми «Кваліфікація 2030», у рамках якої проходило підвищення кваліфікації посадових осіб Полтавського виконавчого комітету.

19 керівників управлінь та відділів міськвиконкому стали учасниками 6-ти денного тренінгу з теми "Розвиток персоналу", який здійснювався під керівництвом досвідченого тренера - завідувача кафедри управління персоналом і економіки праці Полтавського університету економіки і торгівлі Тетяни Костишиної.

Своєрідним іспитом для слухачів тренінгу стала презентація шляхів удосконалення діяльності свого підрозділу - «10 кроків до удосконалення діяльності свого структурного підрозділу". У своїх роботах вони підсумували навчання на тренінгу «Розвиток персоналу».

Окрім того, більшість керівників відділів зауважили, що для удосконалення діяльності структурних підрозділів необхідно створення ефективної команди професіоналів, мотивація працівників, сприяння їхньому професійному зростанню, поліпшення технічного забезпечення відділів.

Завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці Полтавського університету економіки і торгівлі, керівник проекту " Розвиток персоналу" Тетяна Костишина зазначила, що робота над проектом була побудована за основними принципами: плануй, дій, коригуй, перевіряй.

- Базові напрямки цих модулів - це формування компетенції для ефективної діяльності в державній службі, створення команди працівників відділу та діяльність самого керівника. Під кінець роботи кожен керівник напрацював 10 кроків для удосконалення діяльності відділу в контексті розвитку міста. Таким чином, реалізація проекту сприяла підвищенню кваліфікації учасників, налагодила співпрацю та комунікацію між працівниками та основними підрозділами Полтавського міськвиконкому.

Привітав учасників тренінгу та вручив сертифікати про успішне закінчення навчання міський голова Олександр Мамай та директор проекту GIZ Матіас Брандт.

- Реалізація програми "Кваліфікація 2030" сприяла не тільки підвищенню кваліфікації учасників, а й покращенню співпраці та комунікації між працівниками та підрозділами міськвиконкому, - зазначив міський голова Олександр Мамай. - Понад 230 працівників управлінь та відділів виконкому стали учасниками 20 тренінгів, пройшли навчання за обраною тематикою та підвищили свою кваліфікацію. Ця навчальна програма один з прикладів нашої плідної співпраці з німецькими партнерами з GIZ в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні".


Довідково:

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім цього, співпраця з Німеччиною охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на Сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.