Календар оновлень:

Події міста:10.07.2020, 15:56
Полтавцям до відома:10.07.2020, 15:01
Документи:10.07.2020, 14:39
Заяви прес-служби:09.07.2020, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.07.2020, 15:56
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Низький уклін вам, ветерани!

22.09.2016, 15:24

У парку культури та відпочинку «Перемога» відбулись традиційні урочистості для ветеранів до Дня міста. Серед присутніх – ветерани, які кілька десятків років тому принесли нам незалежність та волю, діти війни, воїни-афганці, активісти ветеранських організацій й ті, хто захищає нашу державу сьогодні – учасники антитерористичної операції.

Першими привітали усіх присутніх із наступаючим святом вихованці творчого центру Наталії Май. Юні таланти виконували пісні повоєнних часів, добре знайомі та близькі серцю глядачам, особливо поважного віку.

Висловив щирі слова подяки присутнім міський голова Олександр Мамай:

– Дорогі ветерани, шановні присутні! Безмежно радий бачити усіх вас сьогодні! Як блищать ваші ордени і медалі! Я гордий від того, що маю честь приймати ваше рукостискання! Сьогодні наша Полтава – квітуча, затишна, сучасна. Це місто, де збуваються мрії, реалізуються добрі плани та великі звершення! Святе право називати її «рідною», «нашою» дали нам визволителі, великий подвиг яких – незабутній! Саме ваша хоробрість та героїзм принесли нам волю й незалежність. Ми, полтавці, цінуємо цей великий подвиг. Доземний уклін нашим сивочолим ветеранам! Любі наші ветерани, діти війни, активісти ветеранських організацій, воїни-афганці, присутні! Ви відбудували для нас чудову країну! Завдяки вашій невтомній і по-істині тяжкій праці, цілеспрямованості, вірі у майбутнє, ми сьогодні живемо в найкращому місті! Я бажаю вам міцного здоров’я і довголіття. Родинного тепла та злагоди! Нехай поруч з вами будуть рідні й близькі! З наступаючим святом Дня міста!

За активну громадянську позицію, високий професіоналізм, патріотизм, незламну віру у свій народ, відданість територіальній громаді міста, вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня міста Полтава міський голова нагородив грамотами й подяками у тому числі й з врученням нагрудних учасників війни, учасників бойових дій в Афганістані, членів ветеранських спілок та рад.

Традиційно, по завершенню урочистої програми, почесні гості були запрошені на святковий обід.

Журналістам до відома

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Подробиці

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Докладніше

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Читати далі

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

10.07.2020, 15:56