Календар оновлень:

Документи:19.01.2018, 16:06
Події міста:19.01.2018, 15:36
Заяви прес-служби:19.01.2018, 09:17
Полтавцям до відома:19.01.2018, 09:17
Відеоблог:18.01.2018, 16:29
 
Останнє оновлення: 19.01.2018, 16:06
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві стартував проект “Знай свої права” в рамках реалізації Бюджету участі

07.09.2017, 10:22

6 вересня на базі Комунальної організації "Інститут розвитку міста" розпочалась реалізація проекту "Центр юридичної освіти "Знай свої права", основне завдання якого — підвищити юридичну обізнаність, виховати правове суспільство і надати компетентну правову підтримку різним верствам населення.

Торік, восени, даний проект переміг у конкурсі міської цільової програми "Бюджет участі". Ініціатор реалізації партиципаторного бюджетування у Полтаві — секретар міської ради Оксана Деркач. Відкриваючи захід зазначила, що серед інших проектів-переможців освітній — один:

— Це єдиний освітній проект, серед усіх проектів, що здобули найбільшу кількість голосів. Мешканці віддали за нього свій голос, а значить юридичних знань вони потребують. Усі охочі мають змогу відвідати безкоштовні лекторії, задати свої запитання та отримати на них відповіді, аби в подальшому зуміти правильно вирішити свої проблеми. Тому, зелене світило проекту "Центр юридичної освіти "Знай свої права".

Автор проекту — Ольга Медвінська зауважила, що і в її житті траплялися ситуації, коли необхідні були знання з юриспруденції, що, власне, і спонукало до написання проекту:

— Першочергово, дякую усім тим полтавцям, які підтримали проект. Я на власному досвіді переконалася, що знати свої права — важливо, адже, навіть переступаючи поріг свого будинку, ми вже стикаємося із безліччю проблем. Бувають випадки, коли нам дуже не вистачає юридичних знань. Закони мають працювати, а люди мають знати, куди звернутись у тому чи тому випадку, як скласти заяву і тому подібне. Тож, знайте свої права!

Тематика першого заняття — "Особливості реалізації освітніх правовідносин в Україні" – актуальна на початку нового навчального року. Тому більшість з присутніх на лекції — студенти. Серед них і голова Студентської радим Полтави Олена Кашуба. Дівчина зауважила, що прийшла з колегами — представниками студентського активу різних вишів. Всю корисну інформацію, яку почують на лекції, поділяться з студентами вже під час внутрішніх університетських зустрічей.

Всього ж, в рамках проекту "Знай свої права" буде проведено 17 безкоштовних занять для різної цільової аудиторії. Кожен бажаючий може прийти на заняття і задати питання кваліфікованим спеціалістам, отримати вичерпну відповідь і отримати знання. Детальну інформацію про тематику, час та місце лекцій можна отримати на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Всі заняття транслюватимуться он-лайн та будуть розміщені на окремій сторінці інтернет ресурсу YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC9EedQO7_HfeAOMoDutXrPQ

Тематичні заняття, інтерактиви, лекції і тренінги з юридичної тематики, які викладатимуть провідні фахівці галузі проходитимуть щосереди в залі Комунальної організації "Інститут розвитку міста", що знаходиться по вулиці Небесної Сотні, 1/23 (другий поверх, кімната 7). Долучитися можуть усі охочі. Кожен має право знати свої права!

Журналістам до відома

19.01.2018, 09:17.  19 січня запрошуємо усіх бажаючих на свято Хрещення Господнього! Подробиці

18.01.2018, 13:16.  19 січня, 11. 00 - засідання круглого столу на тему «Невтомний трудівник і ретельний дослідник полтавського минулого», присвячений 167-й річниці від дня народження Івана Францовича Павловського Подробиці

16.01.2018, 15:51.  17 січня — круглий стіл «Проведення конкурсів як один із інструментів ефективної реалізації розвитку територій» Читати далі

11.01.2018, 13:29.  12. 01. 2018 - презентація зонування територій Полтави Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.