Календар оновлень:

Події міста:19.09.2020, 09:00
Заяви прес-служби:18.09.2020, 11:52
Документи:17.09.2020, 15:43
Полтавцям до відома:17.09.2020, 11:14
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.09.2020, 09:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вперше Парад "Полтава Вишивана" буде проходити в новому форматі!

15.09.2020, 14:55

Адаптуємось до нових умов та зберігаємо чудову традицію - одягати святкову вишивку на День народження нашої рідної Полтави!

Запрошуємо усіх автомобілістів міста взяти участь в автопараді «Полтава Вишивана» з нагоди Дня міста.

Автоколона, прикрашена у національні кольори та вишивані орнаменти вирушить вулицями міста від Краєзнавчого музею

Коли? 20 вересня 2020 року о 12:00

Що потрібно для участі? Зареєструватися за посиланням https://forms.gle/VBHZ7PfAzxcZrmos5

Прикрась своє авто, вбирайся у вишиванку та поїхали з нами!

Привітай своє місто з днем народження!

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» —10:07
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Подробиці

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Читати далі

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Подробиці

14.09.2020, 15:06.  Перелік заходів на 15. 09. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

19.09.2020, 09:00