Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Спорт Полтави. Матч втрачених надій

08.12.2008, 15:50

Для баскетбольного клубу БК Полтава суботній поєдинок в рамках чемпіонату Україні з баскетболу в суперлізі з БК «Сумихімпром» (м.Суми), який відбувся в спортивному комплексі ВАТ «Полтавський завод медичного скла», був у значній мірі принциповим. У разі перемоги він давав можливість полтавцям нарешті вирватися з останнього місця, зважаючи на дві поразки поспіль рівненського «Пульсару». І початок був обнадійливим. Першу чверть полтавці виграли з розривом в три очка. Був момент, коли перевага полтавців досягла 14 очок. Однак, як кажуть, «не так сталося…». З третьої чверті динамічна гра стала більш напруженою і драматичною. Тривалий час команди буквально йшли очко в очко, міняючись лише місцем лідера. В третій чверті перевага сумчан ставала все більш помітною, і вони виграли її з рахунком 10:18. Серед головних проблем полтавців, на нашу думку, був підбір м’яча. Ми його постійно втрачали, що під своєю, що під чужою корзиною. Ще за п’ять хвилин до кінця матчу глядачів не покидала надія – ми відставали лише на два очка. Але під кінець гри, здавалося, наші остаточно втратили контроль над м’ячем. Розрив швидко збільшувався. В підсумку рахунок став 70 : 77 на користь гостей. Тож наше місце, як і раніше, останнє. У полтавців найбільш відзначилися Юріца Жужа, Максим Івашин, Аурімас Кежа, Ричард Гуін. До речі, на жаль стає традицією, коли полтавці, впевнено виграючи солідний відрізок матчу, в підсумку здають позиції. Над причинами цього мають подумати тренери.

Журналістам до відома

22.07.2019, 16:14.  24. 07. 2019 - прес-конференція щодо проекту «Smart city» Докладніше

17.07.2019, 13:42.  18. 07. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасових споруд, встановлених без відповідних дозвільних документів Подробиці

11.07.2019, 11:39.  12. 07. 2019, 10: 00 - засідання позачергової двадцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання (ПМР, к. 222) Докладніше

11.07.2019, 08:24.  11. 07. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасових споруд. ЗМІНА АДРЕСИ!!! Докладніше