Календар оновлень:

Заяви прес-служби:19.10.2020, 15:50
Події міста:19.10.2020, 15:49
Документи:19.10.2020, 12:05
Полтавцям до відома:16.10.2020, 15:30
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.10.2020, 15:50
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора Полтава туристична For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 21.09.2020

З виїзного засідання міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Сьогодні, 21 вересня, у міському парку культури і відпочинку «Перемога» відбулося повторне виїзне засідання міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

Серед присутніх, окрім представників міської влади, були фахівці управління Держпраці та ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, представники районних у м. Полтава рад та адміністрації парку.

Зокрема, міська комісія повторно обстежила стан дитячих атракціонів та наявність технічної документації на експлуатацію стаціонарної та атракціонної техніки, яку привезли до парку підприємці з Херсону та мають намір відкрити для дітей найближчим часом...

21.09.2020, 16:07

Встигніть подати свої роботи на конкурси «Мене на творчість надихає моя Полтава!» та «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!»

Кожен наш день насичений клопотами та випробуваннями, а слово «карантин» зовсім не додає настрою. Та ми, полтавці, вміємо долати перепони і радіти життю! Вже скоро усі ми будемо святкувати улюблене свято і маленьких, і дорослих мешканців Полтави – День міста! І саме від нас з вами залежить, яким буде цей день народження рідного міста!

Тож, налаштовуємося на позитив, надихаємося красою рідної Полтави і готуємо для рідного міста подарунки! І одним з таких незвичайних подарунків стане онлайн – конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста, який організовує Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Щоб стати учасником конкурсу необхідно:

· намалювати малюнок розміром А- 4 або А- 3, на якому зображена рідна Полтава (допускається традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· сфотографуватися із своїм малюнком...

21.09.2020, 12:47

#з_твоїм_днем_Полтаво: як місто починає святкування

Цими вихідними у Полтаві розпочався марафон святкувань з нагоди відзначення Дня міста. Цього року через не стабільну епідеміологічну ситуацію в країні традиційні заходи поступилися новим унікальним та не менш цікавим формам святкування.

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради розробив широкий перелік заходів, які можуть зацікавити кожного полтавця чи гостя міста та залучити їх до святкування дня народження Полтави.

Тож, учора, 20 вересня, у рамках відзначення Дня міста відбувся автопарад «Полтава вишивана». Традиційно, попередні роки у параді вишиванок брали участь всі охочі містяни, які святковою ходою проходили від Білої Альтанки до Парку культури та відпочинку «Перемога». Проте цьогоріч, парад став особливим, адже його учасники — автомобілісти, що прикрасили свої автівки прапорами, декоративними елементами, національними кольорами та вишитими орнаментами і вирушили вулицями міста від Краєзнавчого музею вітати Полтаву зі святом...

21.09.2020, 10:34

Нагадуємо! У Полтаві проводять конкурси до Дня міста

23 вересня 2020 року відбудеться онлайн фотовиставка до Дня міста Полтави «Пам'ятай минуле міста Полтави та цінуй свободу».

Департамент економіки і інвестицій та Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради запрошує усіх мешканців нашого міста надіслати улюблену сучасну або архівну цифрову фотографію міста Полтави із цікавим дописом, вказавши у листі прізвище й ім'я автора та контактний телефон.

Найкреативніші фотографії будуть розміщені на веб-сайті Полтавської міської ради. Нагородження переможців відбудеться 23.09.2020 року.

Фотографії приймаються на електронну адресу dep_economy_invest@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Пам'ятай минуле міста Полтави та цінуй свободу) до 21 вересня 2020 року.

Такод Департамент економіки і інвестицій та Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради запрошують дітей, які проживають в місті Полтаві, взяти участь у конкурсі малюнку до Дня міста Полтави «Інноваційна Полтава 2030 очима дітей» та проілюструвати майбутнє нашого міста у 2030 році...


21.09.2020, 09:40

Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 21 вересня

Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

З початку карантину підтверджено 625 випадків та 242 мешканці міста успішно одужали.

Продовжують лікування на стаціонарі - 46, на амбулаторному - 329. За час епідемії 9 людей померли.

Наразі у місті 644 особи із підозрою на коронавірусну інфекцію та 1417 — перебувають на самоізоляції (у тому числі: хворі на COVID-19, контактні з хворими, ті, що перебувають під підозрою).

Зроблено ПЛР-тестів у місті — 8185

21.09.2020, 09:23

За минулий тиждень у Полтаві народилось 79 дітей

Фото з мережі Інтернет

Департамент охорони здоров'я та соціального розвитку повідомляє, що за минулий тиждень (з 11 по 18 вересня 2020 р.) по місту Полтава народилось 79 дітей, із них 39 дівчаток та 40 хлопчиків.

У тому числі в міському клінічному пологовому будинку народилась 43 дитини: 24 дівчинки та 19 хлопчиків.

У перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні на світ з'явилось 36 дітей: 15 дівчаток та 21 хлопчик.

21.09.2020, 08:09

Журналістам до відома

19.10.2020, 15:50.  Перелік заходів на 20. 10. 2020 Докладніше

16.10.2020, 15:52.  Перелік заходів на 19. 10. 2020 Докладніше

13.10.2020, 14:02.  Перелік заходів на 14. 10. 2020 Докладніше

12.10.2020, 15:21.  Перелік заходів на 13. 10. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

19.10.2020, 15:49